Peniaze sú všetko

Peniaze sú všetko https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223586/bmid_peniaze-su-vsetko-223586.jpg 4 3 1

Deviaty román úspešnej slovenskej autorky. Peniaze vraj nie sú všetko, ale Lucia na vlastnej koži zisťuje, že v súčasnom svete práve peniaze podmieňujú všetky životné oblasti a že bez nich je len veľmi ťažké žiť podľa vlastných predstáv. V príbehu nechýba láska, ktorá vzniká celkom nečakane, vďaka náhode. Lucia spoznáva nový život a presvedčí sa, že škaredý koniec jednej životnej etapy môže byť začiatkom novej, takej, akú vo svojej beznádeji už vôbec neočakávala...... celý text

Jurajovamaka
05.02.2021 5 z 5

Naozaj si my ženy hľadáme len dobre finančne zabezpečených mužov? Vraj sú pre nás afrodiziakum. Aj Luciine kamarátky uprednostňujú peniaze pred láskou. Je taká láska skutočná? Môžeme mať peniaze aj šťastie, lásku i milovaného muža? Keď si už myslíme, že Lucia našla to, čo hľadala, ocitne sa v nezávideniahodnej situácií s malou Sofiou. Stretne sa ešte s Patrikom?
Román je písaný autorkiným ľahkým štýlom. Dej je chronologický a všetky postavy so svojimi problémami do deja zapadajú. V románe je veľa nečakaných zvratov, čitateľ ostáva v napätí až do konca. Román je popretkávaný láskou aj zradou, nenávisťou i bezmocnosťou, slzami ale aj úsmevnými a veselými príhodami. Oddychové čítanie na upršaný večer.
Vrelo odporúčam :-) ❤

Mária Ďuranová
slovenská, 1967
2018  70%Tajemství tří žen
2006  60%Stálo to za to
2015  80%City bokom!
2010  60%Medzi štyrmi stehnami
2011  50%Skap!

Kniha Peniaze sú všetko je v