Hra s láskou

Hra s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262055/bmid_hra-s-laskou-262055.jpg 4 591 113

Žhavá pokušení série

Všichni, ať už bydlí v centru nebo na předměstí, mají jedno společné: souseda, kterého by nejradši majzli palicí po hlavě, zamkli do kufru auta a vysadili někde uprostřed lesů, zatímco by si radostí mnuli ruce, že tentokrát už cestu zpátky nenajde. Však víte, co mám na mysli. Člověka, který vám krade noviny, nechává pobíhat psa po vašem čerstvě posekaném trávníku, celou noc vás ruší řevem hudby, parkuje na vašem místě a prostě vám dennodenně šíleně otravuje život. Jenže co když se najednou všechno semele tak, že se do toho pekelného souseda bezhlavě zamilujete? Co pak? To totiž potkalo Haley, a to se setsakramentsky bránila. Pevně si vytyčila pravidla hry, aby náhodou nezapomněla, čeho je ten darebák od vedle schopen. Jenže když přeskočí jiskra, jde dřív nebo později stejně rozum stranou...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Playing For Keeps , 2011

Elize
14.01.2020 3 z 5

Pěkné, oddechové čtivo. Bylo osvěžující, že je příběh psaný v ER formě, to nebývá moc často u tohoto typu knížek. Hlavní postavy byly super a docela jsem se i zasmála, četlo se to pěkně, jedním dechem, ale ten konec...? Uf... jako chápu, proč je tam taková zápletka, ale mohla být podle mě lépe zpracovaná, takhle to na mě působilo jednak trochu odbytě a především ujetě, ale nebýt toho, tak je to pěkná kniha.

NikolaSkop
06.01.2020 5 z 5

Opravdu velmi vtipná knížka!! :) Užila jsme si jí od začítku do konce ! :)

janina66
01.01.2020 5 z 5

Hezká, vtipná, červená knihovna. Pobavila jsem se.

Petra-1
08.11.2019 3 z 5

Kniha je vcelku dobrá. Občas jsem se i zasmála. Bohužel mi vadil styl psaní, takový se spíše hodí do historických románů.

Knihomolka97
06.11.2019 5 z 5

Krásná knížka, vtipná, milá oddechovka. Hlavní hrdinové sympatičtí, zvlášť Jason, takový roztomilý, !nenažraný! méďa. :-D

oresvo
14.09.2019 5 z 5

Příběh se mi velmi líbil, Jason byl jako puberťák a ona hodná paní učitelka. Příběh se četl velmi lehce a rychle . Byl vtipný a romantický.
Knížka mě celkově pobavila ????

9665
04.09.2019 4 z 5

Fajn oddechovka, místy trochu přitažená za vlasy, ale bavila jsem se. Druhá kniha Dohoda s láskou od stejné autorky mi přišla o chlup lepší, než tato.

margitka13
01.09.2019 5 z 5

Ach bože ľudia... v živote som sa tak nenasmiala pri knihe, ako keď som čítala niečo od tejto autorky. Je to Fakt nereálne (ale také mám radšej) a FAKT vtipné. Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú zasmiať a oddýchnuť si.
P.S. Dvojka sa mi páčila trošičku viacej. :D

havrmoni
01.08.2019 3 z 5

Taková oddychovka spíše úsměvná než vyloženě vtipnà. Děj plyne lehce bez komplikací. Jen jsem si občas musela připomínat kolik jim je let. Jako u těch kluků budiž, těm to trvá déle než dospějí, ale Haley? A ty její kamarádky, no puberťačky hadr :)) Jason mi byl docela sympatický. Reálnost v romanťárnách nehledám. Půjčila jsem si knihu v knihovně v oddělení erotiky a abych řekla pravdu, znàm daleko erotičtější čtivo. Jo a nesmím zapomenout, že Heley se mi ke konci tak zprotivila, že jsem malilinko přeskakovala odstavce. Na to kolik jí bylo, se chovala jak husoidní sedmnáctiletá naivka z některých historických slaďáků. Epilog to trochu vylepšil. Půjčila jsem si oba díly, tak se pustím i do dvojky a uvidíme. ;)

JančaP.
27.06.2019 3 z 5

Jednoduše napsaná kniha, spíš taková oddechovka. Spousta věcí mi tam nedávala smysl a chyběly mi tam detailnější popisy prostředí i postav. Knížce musím uznat, že byla velmi vtipně napsaná. Kniha nebyla vyloženě špatná, ale další díl si už asi nepřečtu.

tynka65
17.06.2019 2 z 5

Strašně špatně napsaná knížka. Příběh byl tak strašně nereálný, že se mi vůbec nepodařilo se s ním jakkoli sžít, ato psaní ve 3.osobach mě osobně hrozně nudí.

malazluta
13.06.2019 4 z 5

Příběh v této knize je totálně nereálný - děj, postavy....prostě všechno. Tato kniha je především vtipná a já se nevýslovně bavila, už se těším na další díl o této autorky.

AniDi
10.06.2019 5 z 5

Právě jsem dočetla a stále se usmívám. Přesně tento náboj by měla knížka mít. Děj sice nebyl náročný ale to nevadí, pokud plyne příjemně svižně. Neměla jsem potřebu pytvat zda něco dává smysl nebo ne. Prostě jsem si užívala vtipné situace a že jich nebylo málo. Smála jsem se celou knihu. Oba hlavní hrdinové byly úžasní, chytří a roztomilí. Přesně toto hledám v knihách, když si chci odpočinout. Doporučuji.

knizni.taurus
26.05.2019 3 z 5

Mě se kniha líbila. Příjemná, hodně vtipná oddechovka :-) Jason mi byl hned od začátku hodně sympatický a jeho láska k jídlu mě na něj moc bavila. Nicméně druhý díl se mi líbil trochu víc, tam byl děj a “zápletka” trochu lépe napsaná :-). Ale ten kdo hledá romantickou knihu plnou milých pasáží si přijde na své.

venacava
23.02.2019 1 z 5

Ja nevim, dočetla jsem to jen ze setrvačnosti.. Mohla byt minimálně o 100 stran kratší.

Lofda
30.12.2018 3 z 5

Pokud hledáte knížku u které si odpočinete a pobavíte se, jste tady správně. Žádné intelektuální čtení, žádná překvapivá akce, vlastně dost neuvěřitelných "nesouladů".. Jakože 5 let se denně potkávají v práci a bydlí vedle sebe a jednoho dne uhodí blesk? Tak věřím lecčemu, ale toto? Taky bych řekla, že jejich chování často neodpovídá věku, spíš jsou to dva puberťáci.. Ale.. Já nehledala žádné intelektuální čtení a dostala jsem co jsem očekávala. Občas vážně vtipné, děj utíkal, prostě prima čtení na léto :-)

uminaa
16.11.2018 3 z 5

Učiteľ dejepisu, citlivý, vtipný, sexy... a ešte k tomu by chápal moju závislosť na čokoláde??? Akože - O! Pane! Môj!
A potom mi to docvaklo. Veď on by mi tu čokoládu pojedol!!! Hneď mi prestalo vadiť, že je iba vymyslený :D
Ale kniha sa číta rýchlo, je vtipná, nenáročná. Aj keď mi posledné kapitoly prišli trošku divné, akoby nasilu napísané a možno trošku odbité.

wotana
08.10.2018 3 z 5

Oddechovka na dovolenou, ale v budoucnu se k ní určitě vracet nebudu.

Hanulka25
21.09.2018

Kravina!

anishta
13.07.2018 4 z 5

Nebylo to vůbec špatné. Jo, žádné intelektuální čtení to není, ale pobavila jsem se a četlo se to samo...