Hra s láskou

Hra s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262055/bmid_hra-s-laskou-262055.jpg 4 591 113

Žhavá pokušení série

Všichni, ať už bydlí v centru nebo na předměstí, mají jedno společné: souseda, kterého by nejradši majzli palicí po hlavě, zamkli do kufru auta a vysadili někde uprostřed lesů, zatímco by si radostí mnuli ruce, že tentokrát už cestu zpátky nenajde. Však víte, co mám na mysli. Člověka, který vám krade noviny, nechává pobíhat psa po vašem čerstvě posekaném trávníku, celou noc vás ruší řevem hudby, parkuje na vašem místě a prostě vám dennodenně šíleně otravuje život. Jenže co když se najednou všechno semele tak, že se do toho pekelného souseda bezhlavě zamilujete? Co pak? To totiž potkalo Haley, a to se setsakramentsky bránila. Pevně si vytyčila pravidla hry, aby náhodou nezapomněla, čeho je ten darebák od vedle schopen. Jenže když přeskočí jiskra, jde dřív nebo později stejně rozum stranou...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Playing For Keeps , 2011

anna7852
15.03.2022 4 z 5

A me se to moc líbilo,krásná oddechovka.
Jasonova posedlost jídlem byla abnormální, ale pro mě velice úsměvná :)
Ano choval se kolikrát jak děcko,ale bylo to prijemne vytržení z tech mnoha knih,kde jsou hlavní hrdinové většinou přísně dodržující dekorum.
Takze za me ano :)

Bexoxo
01.02.2022 2 z 5

Příběh psaný er formou, dost mi to vadilo, ale dočetla jsem do konce, i když jsem měla občas chuť to vzdát. Jason se fakt choval jako přerostlé děcko i její chování mi občas vadilo. Kniha moc nenadchla.
xoxo

Karin94
30.12.2021 3 z 5

Táto kniha je od tejto spisovateľky moja prvotina, ale pravdupovediac neviem čo k nej napísať. Určite nebola zlá, ale mala som určite väčšie očakávania hlavne čo sa týka vtipnosti. Vôbec som sa nenasmiala, tak, ako som chcela, práveže miestami mi to prišlo až trápne. Nepovediac, keď tam bol spomenutý sex, tam som si povedala iba, ehm ehm... Ako vážne? Vidieť, že autorka si okolo tejto témy nedávala servítku pred ústa, a mala som pocit, akoby som čítala lacné porno, a to ja erotické knihy milujem. Aspoň že kniha bola ľahko písaná a nebola dlhá.

Čo sa týka postáv (skoro všetci), tak neviem čo pod nimi autorka chcela povedať, ale prišli mi totálne nereálny, akoby boli z iného sveta. Rodina Jasona, tam iba napíšem bože môj za takú rodinku (nechcem napísať viac, z dôvodu keby ste si to raz chceli prečítať, aby ste si ich vychutnali sami) o rodine Hayle by som tiež najradšej pomlčala, pretože oni tiež neboli v poriadku, akoby Hayle ani nepatrila k nim. (Jednoducho, bohatstvo nerobí dobre na hlavu.) Vďaka za jej úžasnú starkú, tá bola milá, férová, milujúca a najúžasnejšia z celej knihy. Samotné postavy Hayle a Jasona boli totálne deti. Podotýkam čítame o 30 ročných ľuďoch, a povahovo mi prišli ako 10 roční. Hayle bola o trolilinku rozumnejšia, čo sa o Jasonovi povedať nedá. On bol taký detinský nenažraný medveď.

Knihu odporúčam, aj keď by som celú knihu aj s postavami najradšej poslala do blázinca, aspoň tá romantika tam bola pekná. Síce predvídateľná, ako to už býva, ale nikdy nehovorte nikdy. Ešte ma čaká dvojka s názvom Dohoda s láskou, aj keď knihy na seba asi nenadväzujú, keďže budem čítať o úplne niekom inom, ale práve tu je napísané, že to patrí do série "Pekelní sousedé", tak si to prečítam, a uvidíme tam, ako to celé skončí. Hor sa na ňu.

moma08
19.12.2021 4 z 5

Já jsem se u knihy dobře pobavila, svižně se četla a děj nebyl vůbec náročný.

princesse
07.09.2021 3 z 5

Opravdu hodně nenáročná oddechovka. Pokud přeskočíte pár řádků, nic se nestane a opravdu nic vám neuteče. Ostatně stejně hned od začátku víte jak to dopadne.

jsemknihomolka
11.05.2021 1 z 5

Knihu jsem ze začátku hltala ale někde v půlce jsem se zastavila a kniha mě přestala uplně bavit a tak jsem ji ani nedočetla , na oddechovku dobré ale ne pro někoho kdo chce z knihy něco více.

illca2
22.04.2021 3 z 5

Nic převratného asi nečekejte. Je to příjemná oddychovka na večer. Pěkně se čte, člověk se u toho i zasměje. Ale je to takový ten "tuctovy" příběh.

evismaior
11.09.2020 1 z 5

20% - tohle je vážně bestseller New York Times?! Mám romanťárny ráda, ale u tohoto jsem vážně povětšinou koulela očima v čiré nevíře. Jasně, otravný soused je pouze nutná předehra k tomu, aby se z něj stal muž snů, ale co ten balast k tomu? Jakože spolu budou každodenně polonazí spát v jedné posteli a k tomu si skálopevně namlouvat, že jsou jen nejlepšími kamarády? A největší zápletkou bude "ona si se mnou jen hraje" vs. "poprvé se vyspím až s tím pravým"? To bylo hodně hloupoučké, ale snad ještě víc to jejich chování ve stylu třináctiletých puberťáků, přestože se mělo prý jednat o středoškolské učitele. No nic moc zábava to čtení nebylo...

Ketfl
22.07.2020 4 z 5

Jé, tak tohle byla moc hezká, milá, oddychová knížka. Moc se mi líbilo to hašteření mezi hlavními hrdiny. Možná bych jen vytkla ten konec, na mě to bylo zbytečně protahované drama, ale jinak moc pěkné.

jinbr
12.07.2020 5 z 5

Hezký a milý příběh. Apetit bez následků jsem jim upřímně záviděla. Snad jen konec byl takový trochu zbytečně dramatizovaný, ale jinak se mi kniha líbila.

maruska2906
11.06.2020 5 z 5

Nádherná knížka ❤

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Úžasná, vtipná knihy. Dokážu si představit, že si jí vezmu jako odreagování na dovolenou????

ElikaS
27.04.2020 4 z 5

První půlka byla úžasná, druhá pro mě byla trochu slabší. Každopádně jsem se skvěle pobavila a knížku přečetla za chviličku.

petulkapeta
03.04.2020 5 z 5

Úžasny vtipný přiběh,tak dlouho jsem se nezasmala ;)

Chvilkasnění
03.04.2020 5 z 5

Kniha pro pohodový večer. Určitě doporučuji. Několikrát jsem se zasmála. ❤

Lenadre
23.03.2020 5 z 5

Skvělá vtipná oddechová knížka. Moc jsem se nasmála a odreagovala. Vřele doporučuji.

Jejunka
09.03.2020 4 z 5

Jako dobrý ale ne super. Strašně mě vytáčí ty pochody a rozebírání každé prkotiny na několik odstavců, popisování těch myšlenkových pochodů bylo až trapné. Ale děj byl pěkný, vtipný. Fakt jsem se dost nasmála v určitých částech.

EvikU.
07.03.2020 3 z 5

Milá oddechovka.

Myška43
06.03.2020 5 z 5

Skvělý příběh, vtipný, romantický, sexy. Už se těším na další příběh od autorky.

Ivet1990
23.01.2020 2 z 5

Abych byla upřímná kniha je hodně vtipná a člověk se u ní zasměje, ale hodně vadilo to, že to bylo psané z pohledu třetí osoby a rychle se střídal úhel pohledu ze, kterého byl děj napsaný. Tím pádem to pro mě byl až moc velký chaos a měla jsem problém si knihu užít jak bych chtěla. Ten konec mi přišel moc uspěchaný.