Dohoda s láskou

Dohoda s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306474/bmid_dohoda-s-laskou-CgN-306474.jpg 4 509 104

Žhavá pokušení série

Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu. Nezávaznou a takovou, která prospěje jim oběma a nikomu neublíží. Jako většina Bradfordů má i Trevor slabost pro jídlo, a nejen pro ně... Jenže chce dokonalou ženu a ze svých požadavků nehodlá slevit. Když si ke své hrůze uvědomí, že se mu myšlenky podezřele často stáčí k jeho baculaté sousedce, poněkud zneklidní. Pekelní sousedé! Úspěšná romantická série o sousedech na zabití!... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Perfection , 2011

Rapeh
Rapeh
15.03.2024 4 z 5

ODPOČINKOVÁ kniha, Zoe mne moc bavila. Série je příjemné rozptýlení.

Jita160
Jita160
30.01.2024 4 z 5

Další nenažraný můž z Bradfordova klanu,tentokrát kanec Trevor.
Tomu nadělá pár vrásek jeho náročná, malá, baculatá nájemnice Zoe.
Díky dohodě, kterou spolu uzavřeli... samozřejmě kvůli sexu jí Trevor začal vnímat jako krásnou ,vtipnou, chytrou, skvělou milenku, příšernou zpěvačku, celkem dobrou kuchařku a peče věci,které ani jejich psi nechtějí žrát.
Takže si nenechte ujít tento příjemný a úsměvný příběh po, kterém budete mít zaručeně hlad :,-)

Ála1968
Ála1968
25.09.2023 4 z 5

Super oddychovka na odpoledne.Za mě ale byl první díl lepší.Přesto nelituji a koupím si pokračování.Je to takové uklidnující čtení u kterého nemusíte přemýšlet,jen se odreagovat

pelikosi
pelikosi
15.08.2023 2 z 5

Autorka pise ctive, chybi vsak vetsi napaditost, kniha temer bez zapletky. Vetsina ctenrek se bavi posedlosti jidlem, mne vsak pripada zavislost rodiny pretazena, nepusobi to na me dobre. Rodina se pere o jidlo? Nekdo sni nekolik porci a ma hlad? Zakaz ve vsech restauracich? Za me divne.

Mishaacka
Mishaacka
23.07.2023 5 z 5

Vtipná, čtivá a nenáročná letní oddechovka. Miluju autorčin humor a celý klan Bradfordů s jejich posedlostí jídlem. Trevor a Zoe se mi líbili. Jen by Zoe mohla časem nabýt sebevědomí a neřešit pořád to, jak vypadá :-( Hodně se mi líbily Trevorovy myšlenkové pochody a pak jeho prozření. Tento díl o chlup lepší, než předchozí. Ale už se těším na další

kacenka6144
kacenka6144
12.06.2023 5 z 5

Spisovatelku jsem objevila zcela náhodně a po přečtení první její knížky jsem si hned sehnala celou sérii. Sedím večer zachumlaná do svetru (přece jen si ještě léto dává trochu načas) a čtu a čtu a čtu. A bavím se, bavím se a bavím se. A vy se při čtení bavte taky.

Vaiolet
Vaiolet
02.06.2023 4 z 5

Pěkný milý romantický příběh. Opět se setkáváme s dalším z Bradfordů a se Zoey. První díl mám přečtený, takže mě vlastne na celkovém příběhu vůbec nic nepřekvapilo. Je to jako přes kopírák, ale i tak se knížka dobře četla.
Jediné co mi celou knížku tak nějak vadilo byly neustálé narážky na Zoey a její váhu. Z celkového popisu nebylo poznat jestli má teda 150 kg a nebo je ptostě jen pěkná holka krev a mlíko. Sama sebe označovala jako tlustou, ale Trevor říkal že je jen pěkně zaoblená, takže kdo ví. Ale dle mého se to nemuselo rozebírat každou druhou stranu. Také Bradfordovi a jejich bezedné žaludky a to že porodila během dvou let dvoje dvojčata mi taky přišlo dost přitažené za vlasy.
Celkově ale knihu hodnotím kladně a příběhově byla daleko lepší než první díl.

Hatshepsut
Hatshepsut
17.05.2023 4 z 5

Opět poklidná červená knihovna s úsměvnými pasážemi a hlavně s rodinou Bradfordů, kterým nikdy nechybí pořádná dávka apetitu.

MAU256
MAU256
05.05.2023 4 z 5

Hezké romantické oddechové počteníčko. Jako i v prvním díle, tak i v tomto jsem se bavila vztahem Bradford X jídlo. Taky se mi moc líbily rodinné vztahy. Ale dost mi vadilo, jak bylo stále poukazováno na tloušťku Zoe. Jinak to bylo čtivé, nakonec dětí jako smetí a jídla stále nedostatek :-))).

johana3160
johana3160
24.04.2023 3 z 5

Je to prvni kniha co jsem od autorky cetla, ale dejove nic moc noveho, postavy sice sympatické ale nevyrazne. Krome tajemného zákazu bez napadu. I presto to bylo ctive napsane a trochu se i clovek zasmál, nekdy bohuzel i tomu jak to bylo pritazene za vlasy. Prosteto byla jedna kniha z davu

bezzink
bezzink
04.04.2023 2 z 5

Hmm je videt, ze se autorka opakuje. Jede podle zabehnute sablony. Opet sousede. Opet si ona na nic nestezuje. Opet ma ona nizke sebevedomi a on je panovacny sexy dvoumetrovy samec, ktery by si o ni za normalnich okolnosti ani neoprel kolo. A to je hlavne treba rozpatlavat po celou knihu!! Asi ctenar musi dostatecne dobre pochopit, jak moc je Zoe tlusta a obycejna a nezajimava a jak vlastne muze byt neskonale vdecna, ze si ji nekdo takovy jako je Trevor, vubec vsiml - takove TLUSTE prisery zejo! Hlavne je treba mit neustale na pameti, ze ona je jenom jeho obycejna mala najemnice, jak ji s oblibou nazyva na kazde druhe strance. To s tim obzerstvim nekomentuju. To prestalo byt vtipne uz v prvnim dile.
Je to vlastne presne jak pise Karin94 - zadne motyly v brise, zrychleny pulz apod., jen je clovek pri cteni otraveny az nastvany.
Treti dil treba nekdy.
PS: Zoe jsem si predstavovala jako Suerose z instagramu. Proste sexy zenu s plnymi krivkami. Skoda, ze autorka ji neustale tak shazovala.

Blanka29
Blanka29
03.04.2023 4 z 5

U tohoto dilu mam smisene pocity. Po prvnim dile vim, ze Bredfordovic bratri jsou svi a u jidla neznaji bratra. Ale moc se mi nelibilo Trevorovo chovani k silnejsi nájemníci (ze neni dobra, ze je tlusta atd.), samozrejme se to pak zmenilo, ale desne me to stvalo...jinak nemam co vytknout a stoji to za precteni :)

JanickaP
JanickaP
28.03.2023 5 z 5

To byla taková zvlastne hezka a ctiva knizka. Nechybel zde humor. Trevor byl charakterem sympaticky od prvnich stranek. Ani mi nevadilo, ze to nebylo az zase tak extra zhave sexy jako v jinych knihach tohoto typu:). Davam plne * za originalitu - tedy alespon za me originalitu,kterou v techto knizkam moc nehledam.

22.02.2023 4 z 5

Tak zase opáčko série a zase jsem se nasmála,za mě velmi krásná oddechovka. A milé zjištění, že bude další dil:)

Dela90
Dela90
08.01.2023 5 z 5

(SPOILER) Zoe se lepí doslova smůla na paty. Když přijde o práci, neví co bude dělat dál. Navíc její spolubydlící Trevor je naprostý idiot. Všechno, ale kompletně všechno jde slyšet přes zeď, věčně ji dělá naschvály, hrůza. Jenže Trevor ji pomůže s hledáním práce a doporučí ji u svého strýčka. Navíc jednoho večera ji dá návrh, takový návrh, který se neodmítá. A jelikož Zoe právě přesně tohle chybí, kývne na to.
Trevor má neskutečnou slabost pro jídlo, sní naprosto všechno co je po ruce a pořád nemá dost. Navíc si chce najít ženu, která přesně bude odpovídat jeho seznamu dokonalosti. Jenže, osud nabere jiné obrátky a on začne mít v hledáčku právě Zoe. Zoe, která je úplně mimo jeho dokonalostní seznam. Zařadí zpátečku nebo hodí seznam do koše?

Tohle bylo fakt fajn čtení, u kterého se rozhodně nebudete nudit. Já se tedy dost bavila, ačkoliv ze začátku jsem Zoe trošku litovala, protože mít takový den blbec, jako měla ona to snad nechce nikdo. Co bych jí vytkla byla to, že se strašně podceňovala, nevěřila si a pak zbytečně vznikaly problémy.

Naproti tomu Trevor, bože je vůbec možné mít takovou šílenou úchylku na jídlo? :D No, byl to takový ten pan dokonalý, který si o sobě myslí, že je Bůh. Jenže, já se do toho boha zamilovala! Ze začátku sice měli neshody, ale postupem času bylo vidět, jaký mají progres, to jak se z ničeho stává něco. A závěrečný epilog byl skvělý. Mám ráda, když je v knížce dodatek, jak to bylo dál.
Sice už od začátku bylo jasné, jak knížka skončí, ale já si ji moc užila a vřele doporučuju!

Magdyla.8
Magdyla.8
02.11.2022 3 z 5

Druhý volný pokračovací díl se mi líbil než ten první. Bylo super, že se zde objevovali i postavy z minulé knihy. Hlavní hrdinka prožívala i nějaký ten posun v životě. Konec byl trochu utažený za vlasy, dvakrát mít dvojčata, ale psát jak stále mají hlavu v oblacích a všechno je růžové a krásné bylo trochu na mě moc.

nina3905
nina3905
20.08.2022 5 z 5

Príjemná, vtipná, nenáročná romantikuš oddychovka. Vydarenejšia časť ako predošlá.

16.03.2022 4 z 5

Tak i druhý díl dost povedený
Velmi milá příjemná oddychovka,nic převratného, ale vím že se k nim jednou zase vrátím:)

Karin94
Karin94
02.01.2022 1 z 5

Mne sa táto časť knihy páčila omnoho menej, ako jednotka. Z autorky mám pocit, akoby chcela na silu písať o niečom, hoci sama nevie o čom a a potom jej výjde toto. Nebolo to ani príliš dlhé ani krátke, také akurát. Zbytočné a opakované opisy v knihe, ktoré mohla kľudne napísať raz, a potom sa venovať niečomu inému. Jednoducho veľmi silene písaná kniha, že ste s nervami v koncoch. A čo sa týka vtipnosti? Hej, asi iba raz som sa "pousmiala". Sexu v tejto časti bol viac spomenutý cca 100 posledných strán do konca, a aspoň to autorka tak dôkladne neopisovala, ako v jednotke, čiže to bolo viac prijateľnejšie. Ale niet sa čomu čudovať, celá kniha bola nejaká spomalená, a to nehovorím o postavách presnejšie o Trevorovi. Okrem toho, koniec ako inak predvídateľný. Keď sa tam hlavné postavy rozhýbu, a začne sa tam niečo diať, tak je to asi posledných 50-40 strán do konca, dovtedy je to za mňa opakovaná nuda. Veľká škoda, pretože som mala od knihy väčšie očakávania. A začínam mať pocit, že pomaly prestávam mať rada takýto typ kníh, kde je vidieť, že sa dvaja majú radi, ale aj tak si budú robiť po svojom a budú tvrdohlaví ako barani. Ďalšia vec, pri týchto knihách vôbec nemávam motýliky v bruchu, ako pri ostatných romantických knihách, skôr ma hlavne postavy rozčuľujú a najradšej by som ich vyfackala cez knihu. Myslím, že to bolo tými postavami resp. štýlom písania autorky.

Postavy mi liezli v tejto knihe totálne na nervy, čítame vlastne o Trevorovi a Zoey. Trevor je bratranec Jasona, ktorý bol hlavným hrdinom v jednotke. Tiež nenažraný medveď (očividne ako celá Bradford rodina), ale aspoň tento nebol detinský. Trevor mi naopak prišiel manipulativný, spomalený a nerozhodný, ktorý vedel čo chce, ale nechcel si to samozrejme priznať a kopnúť sa do toho "sexy" zadku, pretože potreboval slečnu dokonalú. (Toto tam autorka s prepáčením omielala skoro stále, a úplne ma to štvalo). Čím viacej tieto knihy čítam, tým viac sú mi títo chlapi v tych knihách nesympatickí.) Zoey mi prišla hrozne tvrdohlavá, ale celkom v pohode, len sa mi nepáčilo, ako sa stále podceňovala za svoju postavu. Raz sa nájde nejaký normálny chlap, ktorý ju bude mať rád takú aká je, tak načo toľký negativizmu?! To isté platí aj o vedľajších postavách, stále aká je Zoey tučná. Žiaľ tieto prípady sa dejú aj v realite a mne sa to vôbec nepáči, pretože nikto nemôže zato, ako vyzerá a ako sa narodil. Majme/te sa teda radi, takí akí sme. Ďalšou vecou, ktorá mi na Zoey postave liezla na nervy, resp. to, ako to "retardovane" písala autorka bolo, keď bol v knihe Zoeyin rozhovor s Trevorom a za každou vetou dala otazník, aj keď to mala byť odpoveď. Viem, že to mal byť zámer a niekomu sa to zdalo vtipné, ale mňa to nehorázne rozčuľovalo. No a ešte jedna vec, ktorú musím napísať, pretože to nedokážem odpustiť autorke a neskutočne ma to vytáčalo bolo, keď boli kapitoly o Trevori, tak tam skoro stále spomínala vetu "Se Zoye jsme jenom přátelé, ne, že by jsme byli i něco jiného" akože načo toho toľko spomínať? Čitateľ vie, ako to celé je, tak mi to tam prišlo úplne zbytočne trápne, akoby naozaj autorka nevedela, čo má napísať. Bolo to tam spomenuté veľmi často, aj v iných témach a mne to strašne prekážalo.

Kto chce nech si to prečíta, pretože kniha je hodnotená dobre, len mňa absolútne nebavila. Ale ako som písala ešte pri jednotke, o nič neprídete tobôž nie pri tejto. Obe sú vlastne skoro úplne rovnaké, len v niečom iné.

princesse
princesse
08.09.2021 3 z 5

Stejně jako první díl ... prostě oddechovka. Jednoduchá, dobře se čte, žádné hlubší myšlenky nečekat.