Dohoda s láskou

Dohoda s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278441/mid_dohoda-s-laskou-i0G-278441.jpg 4 511 105

Žhavá pokušení série

Zoe je zvyklá starat se sama o sebe a už dávno se smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci, protože nevyšla vstříc šéfovi, a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. A už vůbec ne, že by k tomu přispěl ten drzoun odvedle. Ale nemá co ztratit, a tak to s ním zkusí a doufá v nejlepší. A dostane návrh. Návrh, který se neodmítá. Návrh, který prospěje jim oběma a nikomu neublíží... I když Zoe byla vždycky smolař... Jako většina Bradfordů má i Trevor slabost pro jídlo, ale to není všechno. Vede celkem přímočarý život a nemá rád, když se něco moc komplikuje, a to se týká i vztahů. Chce dokonalou ženu a má naprosto jasnou představu o tom, jaká má být. Takže když si ke své hrůze uvědomí, že se mu myšlenky nějak často stáčí k jeho sousedce, rozhodne se, že nejlepší bude, když zařadí trochu zpátečku. Stýkat se s ní nepřestane, ale jenom dokud nenalezne slečnu Dokonalou.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Mladá fronta

Perfection , 2011

Kekik
15.02.2018 4 z 5

Rozhodně lepší než první díl. Dohoda s láskou je pro mě velmi vtipnou knihou. Sice je ten humor stále stejný, ale mě stále stejně bavil. Což u jedničky tvrdit nemohu, tam mě to jaksi po chvíli omrzelo.
Bradfordský apetit se mi zdál až protivně přehnaný. Jaké bylo překvapení, když jsem se u epilogu přistihla, že myslím na to, jak ráda bych byla paní Bradfordovou a sledovala bitvu o jídlo. Doporučuji při čtení mít něco dobrého k zakousnutí.
Jednu hvězdu dolů jsem ale dát musela. Může za to Zoe. Proč ??? Pár kapitol ke konci jsem měla chuť mrsknout knihou o zeď. Naštěstí se ozvalo ( jako vždy v těchto případech) mé knihomolské já, které mě upozornilo, že knihám se neubližuje. A tak mně tedy nezbývalo než přetrpět tu část knihy, kde Zoe měla inteligenci hluboko pod bodem mrazu a neviděla (nebo možná nechtěla vidět) co je zřejmé.
Kniha mě velmi příjemně překvapila.
Chtěla bych moc poděkovat uživatelce zde na DTB knih (nevím, jestli mohu jmenovat :D) za zaslání třetího dílu této série. Již se na něj těším.

NatyDee
08.02.2018 5 z 5

Výborná oddechovka. Bradfordovský apetit je prostě nepopsatelný. Opravdu jsem se při některých scénách dost pobavila.

Lucuschka
02.02.2018 3 z 5

Jednoduchá ddychovka, ale není nijak zvláštní a znovu ji určitě číst nebudu...

jani.ruzicko
23.01.2018 5 z 5

Bradfordovskému apetitu jsem přišla na chuť a vážně mě bavil ! Opět lehce bláznivé, ale fakt jsem se nasmála ! =)

blanci
17.10.2017 5 z 5

Fantastická kniha u které se zasmějete i popláčete....
Nejlepší je 3 díl když přinesou narozená dvojčátka a "úplně náhodou " ve špatném dresu jsou najednou od hořtice, čokolády... a bodýčka v krbu .. plakala jsem smíchy.
Knihu DOPORUČUJI

89tereza
13.08.2017 5 z 5

Hodnotím jako oddechovku. Svůj účel splnila dokonale. Je to klasická slaďárna, všechno je tam trochu přehnané, ale člověk se zasměje. Knížka mě bavila, mám jí ráda.

NikaMirka
04.08.2017 2 z 5

Nn, tuhle knihu jsme dočetla, ale během toho jsme ji dvakrát odložila, že ji vrátím zpět do knihovny. Spisovatelka vykreslila v první kapitole hrdinku jako magnet na katastrofy, ale měla jsme pocit, že se musela hodně snažit, aby vymyslela všechno, co se Zoe mohlo asi tak stát, aby byla považována za smolařku. Pak Trevor- nemám, co dodat, dokonalost sama,klasický chlap, aspoň, že měl dyslexii...naprosto jasný vývoj, který předčil má očekávání, protože zatímco se v jiných knihách dávají hlavní hrdinové dohromady až na konci, tady už to bylo v polovině knihy, a pak to zašlo ještě dál tím sladkým, až přeslazeným koncem. No ne! Znovu bych knihu nečetla.

niknikita
18.07.2017 odpad!

Šmankote, tohle se nedá skousnout ani omylem.Po pár trochu vtipných stránkách se topíte v naprostém slovním marasmu, takže ne, ani jako oddechovka, dokonce ani jako romantika tohle nefunguje.

Turquoise
09.07.2017 4 z 5

Kupodivu se mi první díl líbil asi víc. Ze začátku mě to bavilo víc, pak už to zajelo do nějakých kolejí a nevybočilo to. Trevor byl takový roztomilý trouba, i když je tam představený jako týpeček, který měl bab hodně, tak nad vztahy s nimi asi nikdy pořádně neuvažoval. Zasmála jsem se, jak na začátku popisoval, jaká jeho žena bude a jak to na konci úplně otočil.
To obžerství bylo masakrózní. Prostě nemožné - v takové míře mě to docela i štvalo.
Příběh byl ale fajn a konec krásný. Jako lehké čtení pro oddech můžu doporučit.

Tesset
25.06.2017 3 z 5

Musím hodnotit stejně jako první díl, protože šlo v podstatě o jedno a to samé. Sice jsem se u toho taky bavila, ale nekonalo se žádné překvapení.

jitka7
18.06.2017 1 z 5

První díl mě bavil. Byla to změna, jiný děj, docela jsem se nasmála. Ale tohle mi přišlo docela ubohé. Dost podobné jedničce, už jen rodinné vazby, atd. Budiž, ale nebavila jsem se skoro ani u jedné části. Přišlo mi to jak přes kopírák, změním jména, trošku jinou zápletku, sešiju, zalepím a pošlu do světa.

adida
26.05.2017 5 z 5

Fantastická knížka. Moc doporučuji :)

Kiwicatko
10.05.2017 5 z 5

Tenhle dil jsem cetla jako prvni, takze nemam srovnani s predchozim, ktery me jeste ceka :-) me fascinovala ta jejoch zravost :-D vzdyt museli vseci Bradfordovi vypadat jako koule :-D
Ja se teda prijemne bavila.

Elčokča
04.05.2017 4 z 5

Ze začátku trochu zklamání, přišlo mi to stejné jako Hra s láskou- otravný soused, od kterého si ona nechá všechno líbit, chodí do stejné práce, až se skamarádí, mají společný usínací rituál...V téhle fázi jsem si říkala, že byla Hra lepší. Pak se naštěstí kniha rozjela a začala mě víc a víc bavit. Taky mám ale výtky k tomu, že se krásný chlap zamiluje do holky, za kterou se ostatní ani neohlédnou...

liletka_a
24.04.2017 3 z 5

Krásnej chlap, který se zamiluje do baculaté holky? :D no proč ne..:)) Tohle by si měly přečíst všechny modelky..nedoporučují číst lidem, kteří jsou na dietě zejména kvůli Bradfordovské posedlosti vším, co se dá pozřít. Jídlo tvoří 80% knihy a zbytek je přece o lásce..:)))

Adelin239
18.04.2017 5 z 5

Tahle kniha patří rozhodně mezi mé favority! Sympatická Zoe mě chytla za srdce, a koho taky ne? Obdivovala jsem její snahu udělat pro všechny to nejlepší a přitom si ani sama neuvědomovala, že si touto nápomocí spíše škodí, jak se pak na začátku ukázalo v její práci. Líbilo se mi škádlení a popichování mezi oběma hlavními postavami, díky tomu kniha byla velice vtipná a zábavná.
Rozhodně byl tento díl mnohem lepší než první :-)

trdlo1
17.04.2017 4 z 5

Dobrá romantická oddechovka

cukrovka
22.03.2017 4 z 5

Knížka byla zábavná, vtipná a velmi dobře se četla. Taková klasická romantická oddechovka.

alzbeta4340
06.03.2017 5 z 5

Moderní červená knihovna, vtipně napsaná. Je to čtenářská pilulka pro oddech a zlepšení nálady. Já si u ní rozhodně odpočinula. Náklonnost k jídlu Trevora a spol. beru jako nadsázku a vtip - radši jsem si moc nepředstavovala jak hlavní hrdinové vypadají :-). Hodnoceno v rámci žánru.

merunka23
21.02.2017 5 z 5

u teto knizky sem se hodne nasmala byla vazne dobra