Pekelně dobré plány

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Autor prostřednictvím jedinečné kombinace příběhů ze života, moudrých postřehů a karikatur vysvětluje, že ještě nikdy nebylo tak snadné vyhnout se dravému konkurenčnímu boji, zabývat se něčím opravdu smysluplným a přitom vydělávat peníze navíc. Nesnášíte svou práci a už vás nebaví žít od výplaty k výplatě? Pokud ano, pravděpodobně potřebujete nějaký pekelně dobrý plán, čímž není myšleno nic negativního, tedy pomineme-li obrovskou závist vašich přátel poté, co zjistí, že se vám v podnikání či jiné činnosti, které se věnujete, tak daří. Ve chvíli, kdy se začnete naplno řídit svým pekelně dobrým plánem, se vydáte na cestu směřující k ovládnutí světa... nebo alespoň toho malého místa v něm, které jste si pečlivě vybrali pro život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272294/pekelne-dobre-plany-JeG-272294.jpg 3.84
Žánr
Literatura naučná, Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Anag
Orig. název

Evil Plans, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Pekelně dobré plány

Přidat komentář
LordSnape
17.04.2016

Velmi zajímavá avšak ne dokonalá kniha. MacLeod se místy příliš zaobírá marketingem, reklamou, internetem a zabíhá do přílišného povídání příběhů a neuvědomuje, že ne vše se dá vyřešit blogem... Není to Kleon, ale přesto mi to hodně dalo. Velmi pěkné jsou ilustrace a autorovy citáty, které ke mně promlouvaly jakoby z hloubi duše přítele... Pekelně dobré plány nejsou ani tak knihou o tvorbě či tvoření, ale spíš o motivaci začít něco dělat, vyběhnout z krysího kolečka a i přes pošetilé kecy ostatních si za tím stát. Čtení téhle knihy je jako když jste zamilovaní. Jste okouzleni, ale ne vše se vám na tom líbí a tak úplně vyhovuje... A to je právě ono! Ta knížka má prostě něco, a to i přes všechny nedostatky, kvůli kterým stojí za to ji číst.

Daris
11.03.2016

Senzační kniha, doporučuji všem. Každý si v knize něčo najde. Čte se téměř sama.


Fremr
27.12.2015

Výborná kniha ve stylu knih Austina Kleona. Myšlenky předány v jasném a přehledném textu, doplněny vtipnými vizitkami Hugha. Kniha není o penězích, i když myšlenky v ní obsažené se dají přetáhnout i na ekonomickou sféru. Pro mě je to spíš kniha, která říká, že né každý pro Vás dobrý nápad stojí za to a že mít pekelně dobrý plán, který dává smysl, rozhodně není na škodu. U všeho je ale důležité jedno, mít otevřenou mysl a oči. A nikdy nic nevzdávat, pokud máte v danou věc víru.

Autor knihy

Hugh MacLeod
americká

Podobné knihy

Kniha Pekelně dobré plány je v

Přečtených7x
Doporučených1x
Knihotéce2x
Chystám se číst13x
Chci si koupit7x