Pekelně dobré plány

Autor prostřednictvím jedinečné kombinace příběhů ze života, moudrých postřehů a karikatur vysvětluje, že ještě nikdy nebylo tak snadné vyhnout se dravému konkurenčnímu boji, zabývat se něčím opravdu smysluplným a přitom vydělávat peníze navíc. Nesnášíte svou práci a už vás nebaví žít od výplaty k výplatě? Pokud ano, pravděpodobně potřebujete nějaký pekelně dobrý plán, čímž není myšleno nic negativního, tedy pomineme-li obrovskou závist vašich přátel poté, co zjistí, že se vám v podnikání či jiné činnosti, které se věnujete, tak daří. Ve chvíli, kdy se začnete naplno řídit svým pekelně dobrým plánem, se vydáte na cestu směřující k ovládnutí světa... nebo alespoň toho malého místa v něm, které jste si pečlivě vybrali pro život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272294/pekelne-dobre-plany-JeG-272294.jpg 3.84
Literatura naučná, Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Anag

Evil Plans, 2011

Kniha Pekelně dobré plány

LordSnape
17.04.2016

Velmi zajímavá avšak ne dokonalá kniha. MacLeod se místy příliš zaobírá marketingem, reklamou, internetem a zabíhá do přílišného povídání příběhů a neuvědomuje, že ne vše se dá vyřešit blogem... Není to Kleon, ale přesto mi to hodně dalo. Velmi pěkné jsou ilustrace a autorovy citáty, které ke mně promlouvaly jakoby z hloubi duše přítele... Pekelně dobré plány nejsou ani tak knihou o tvorbě či tvoření, ale spíš o motivaci začít něco dělat, vyběhnout z krysího kolečka a i přes pošetilé kecy ostatních si za tím stát. Čtení téhle knihy je jako když jste zamilovaní. Jste okouzleni, ale ne vše se vám na tom líbí a tak úplně vyhovuje... A to je právě ono! Ta knížka má prostě něco, a to i přes všechny nedostatky, kvůli kterým stojí za to ji číst.

Daris
11.03.2016

Senzační kniha, doporučuji všem. Každý si v knize něčo najde. Čte se téměř sama.

Fremr
27.12.2015

Výborná kniha ve stylu knih Austina Kleona. Myšlenky předány v jasném a přehledném textu, doplněny vtipnými vizitkami Hugha. Kniha není o penězích, i když myšlenky v ní obsažené se dají přetáhnout i na ekonomickou sféru. Pro mě je to spíš kniha, která říká, že né každý pro Vás dobrý nápad stojí za to a že mít pekelně dobrý plán, který dává smysl, rozhodně není na škodu. U všeho je ale důležité jedno, mít otevřenou mysl a oči. A nikdy nic nevzdávat, pokud máte v danou věc víru.

Autor knihy

Hugh MacLeod