Pekáč buchet

Pekáč buchet https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206146/bmid_pekac-buchet-FwG-206146.jpg 4 1200 363

ONA Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára. ON Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš. Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem, a že láska hory přenáší. Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí.... celý text

princesse
11.06.2021 3 z 5

O něco lepší než S hlavou v ... To rozhodně uznávám. Rychle se to četlo a děj měl spád. Taková oddechovka k vodě nebo na balkon s nohama nahoru a dobrá káva k tomu. Určitě se to dá a když víte co čekáte, tak se zklamání konat nebude.

JáŠárka
05.06.2021 3 z 5

Vtipná a svěží oddechovka s trochu vážnějším zakončením. Nedoporučuji číst po večerech, budou vás honit chutě na popisována jídla :-)

Kniholapka
19.05.2021 4 z 5

Tuto knihu řadím mezi krásné oddechové knihy. Od začátku jsem se u ní moc bavila. Kolikrát jsem se našla v situacích, ve kterých se my ženy občas nacházíme. Naše uvažování a přemýšlení je prostě někdy jiné... Konec mě překvapil. Chvíli jsem z něj byla smutná, ale myslím, že autorka chtěla knize dodat lehce vážný ráz.

johana3160
13.03.2021 3 z 5

Opet stejne jako autorcina starsi kniha (S hlavou v oblacich) je tohle spise mila ceska harlequinka, az teda na ten konec.. v tom konci jsem ja osobne videla vic potencionalu nez v cele knize, ale co uz. Mila byla zminka o paru z vyse zminene knihy. Nic urciteho, jen jmeno a tim, ze jsem to cetla nedavno jsem si to spojila, ale kdo necetl nepociti to. Jen nenapadne spojeni dvou svetu.

Alnima
11.02.2021 3 z 5

Pěkná a vtipná oddechovka,ale více nečekejte.

marli58
29.12.2020 4 z 5

Milý příběh o vaření a pečení a nejen o nich. Součástí jsou i recepty a musím říct, že jsem u toho dostávala hlad (nebo chuť :D). Hezká oddychovka.

crazyslunicko
26.10.2020 4 z 5

Nenáročná krásná oddychovka o lásce, horolezcích, buchtách apod. Škoda jen toho konce...

gabca5316
21.09.2020 3 z 5

Taková pěkná svěží oddechovka, s vážnější notou. Vtipné dialogy, četlo se to velmi lehce..

evik2710
25.08.2020 4 z 5

Takový oddechový babský čtení fajne

Evaho73
27.07.2020 3 z 5

Nenáročná jednohubka, kde ako milovníčka gastronómie najviac oceňujem niektoré recepty.
Páčilo sa mi povolanie hlavnej hrdinky, veď kto by nemal rád zamestnanie, ktoré je zároveň aj jeho záľubou...
Inak charakteristika postáv mi nesadla a príbeh bol taký puberťácky jednoduchý a nezachránil to ani dramatický záver, ktorý mi prišiel až príliš prvoplánový.

NikolaSkop
18.07.2020 4 z 5

Docela rychle jsem tuto knihu přečetla ale abych byla upřímná, zas tak moc mě nezaujala. Příběh nebyl špatný ale na plný počet dle mého nemá. :)

JanaSustr
18.07.2020 5 z 5

Velice zábavné,přečteno za pár hodin.

Emma046
04.07.2020 5 z 5

U knihy jsem se fakt upřímně zasmala a bavila mě.Po sérii o rodině Bavettovych, která byla parádní a velmi čtivá si určitě koupím poslední z knížek této spisovatelky V hlavou v oblacích.A opravdu mě mrzí, že už nic dalšího nevyšlo.Velka škoda.

monci6485
18.04.2020 5 z 5

Jednoduchá kniha na pár hodin. Většinou čtu thrillery, kde se jídlo moc neřeší. Chtěla jsem kus žvance a dostala jsem ho (i s receptem).

lucka1998
02.03.2020 4 z 5

Čtivý příběh o dvou velmi odlišných lidech, kteří spolu prožívají různé vtipné situace...

monulam
09.02.2020 5 z 5

Krásný příběh o lásce, trochou potrhlá hlavní hrdinka, kterou si oblíbíte, protože se v ní aspoň trochu poznáte

den_i
03.02.2020 5 z 5

U čtení jsem se dost zasmála, až na smutnější konec, kniha je fakt něco, jediným zatahem přečteno.

petulkapeta
23.01.2020 4 z 5

Smutnější konec než bych čekala,ale jinak fajn počteni...

Bet
15.01.2020 4 z 5

Kniha se mě velice líbila, je vtipná a plná receptů :)

Catyna
14.01.2020 5 z 5