Pejskovy pohádky

Pejskovy pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41448/bmid_pejskovy-pohadky-9EQ-41448.jpg 5 14 7

Pohádky, které vypráví psí maminka svému synkovi každý večer před spaním. Pohádky ze života zvířat, nadpřirozených bytostí, králů, princezen i prostých lidí, které objevují věci i dění denního života a vztahy mezi lidmi asnaží se působit výchovně. Tento výchovný moment zdůrazňují některé pohádky krátkým úvodem o pejskových nectnostech, které jeho maminka v příhodných situacích kárá a na příkladech v pohádkách nenápadně napravuje (např. O chlubivém zajíci, O líném klukovi).... celý text

Apo73
09.03.2024 5 z 5

Roztomilost sama. Moc mě tahle knížka v dětství bavila a bavila i naše děti. Samozřejmě to má takový mentorský tón, ale líbilo se mi, jak to bylo o obyčejných věcech.

jungwirth5318
10.10.2021 5 z 5

Kniha mého dětství, která se kamsi ztratila a až po mnoha letech se mi ji podařilo sehnat. A byl jsem nadšen! Pohádka o tom, jak šel Žiraf k moři, je pořád stejně báječná, jako když jsem byl malý. :-)

Hoshi
03.08.2021 4 z 5

Co všechno v té naší knihovně nemáme. Dcera si Pejskovi pohádky vybrala podle obalu. Bohužel jsme zvládly přečíst pouze čtyři pohádky - nebavily jí, zbytek jsem si dočítala potají, když usnula :) Příště vybereme jen některé, ke kterým jsme se společně nedostaly.. ale nechám tomu tak pár let ...

mot33
28.11.2017 5 z 5

Tato knížka se mi velmi líbí .Veselé místy i poučné pohádky mámy fenky pro malé štěně.

HDosoudilová
09.09.2017 5 z 5

Tahle knížka ve mně vyvolává velkou nostalgii. Mamka nám ji s bráchou četla. Knížky se zvířecími hrdiny jsme měli nejradši.

marketad
24.08.2013 5 z 5

tuhle knížku jsem jako malá milovala :)

Bránolog
07.02.2012 4 z 5

Trochu moc mentorování tam bylo, ale je to krásná vzpomínka na dobu, kdy mi byly asi tak 4 roky.