Pejskové

Pejskové https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490168/bmid_pejskove-LWr-490168.jpg 5 2 1

Veselé příběhy pro pobavení nejen dětí, ale i jejich rodičů a především všech, kteří mají rádi pejsky a nezapomněli jaké to bylo být dětmi. Pohádky pro ty, kteří touží být někým jiným, aby odtušili, že být sám sebou je už dostatečný dar. Koneckonců každý máme své starosti, ať už jsme dítětem, dospělým, pejskem nebo stromem.. Uvnitř knihy najdete také: 1. Rozkládácí trojstránku, kterou si můžete sami dokreslit a vybarvit! Hledejte a pátrejte kdo je kdo!? 2. Pejskový speciál! Informace o psích rasách, které jste určitě nevěděli! 3. Listujte stránkami a zakoukejte se do krátkého animovaného filmu “Proměna!”... celý text

adela2316
07.12.2023 5 z 5

Neobvyklá kniha- svým vzhledem a stylem, příběh super, šikovně rozděleno do jednotlivých příběhu každé dvojice- dítě- pes. Je to vtipné, krásné ilustrace.
Jsem rada, ze jsem knihu na jednom setkání divadelního spolku Malehry pořídila, holky mě baví, jak jejich příběhy pro děti, tak pro dospělé. Určitě doporučuji. A chystám se pořídit i knihu Pohadky a Malehry.

Daniela Zbytovská
česká, 1963 - 2023