Pečeme bez vážení

Pečeme bez vážení https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30392/mid_peceme-bez-vazeni-UM0-30392.jpg 4 12 6

V další „hrníčkové“ knize přibyly například recepty na ovocné moučníky a dorty, tedy kuchařské návody na oblíbené zdravější pečení. Najdete tady recepty opravdu snadné a především rychlé, s jejichž pomocí ušetříte dnes tolik vzácný čas, o kterém víc než dříve platí, že znamená peníze. Ušetřený čas se však dá směnit také za příjemně strávené chvíle - a to například u stolu.... celý text

Kontryhelka
21.01.2022 5 z 5

Úžasná kniha, která mi hodně pomohla s mým začátečnickým pečením. Velice oceňuji i v dnešní době vážení na hrnečky. Je to rychlejší, než vytahovat váhu. I recepty v knize opravdu dobré a každý si najde ten svůj způsob pečení a mlsný jazyk určitě uspokojí. Spousta dobrý rad tzv. rady k nezaplacení, které opravdu k nezaplacení jsou, všechny možné i nemožné náplně do buchet a koláčů, krémy, polevy a omáčky k moučníkům.

Doubravka1975
09.03.2020 5 z 5

Skvělé recepty na všemožné druhy pečení i nepečené cukroví bez použití vah.

Jirinamac
17.02.2016 5 z 5

Ráda v ní hledám inspiraci když mě honí mlsná

Merlinit
04.07.2014 5 z 5

Sáhnu po ní vždy, když mi dojdou baterie v kuchyňské váze a mohu směle doporučit, zvláště nepečené dorty stojí za vyzkoušení.

Nuny
14.08.2013 1 z 5

Ani další z titulů série hrníčková kuchařka mě nezaujal. Naštěstí jsem jí dostala, takže může být s klidem v duši uložená na poličce bez opotřebení. Recepty nejsou nijak zvlášť originální a chybí mi ilustrace.

kika 13
11.02.2013 3 z 5

Výborná kuchařka,vařím podle ní.