Sluhové zla

od:


KoupitKoupit eknihu

Pátý díl série PAX pro mladé čtenáře. Hranice magického světa je tenká jako hedvábný papír... Je prosinec, obyvatelé Mariefredu se uprostřed předvánočního shonu chystají na oslavu svátku svaté Lucie. Jen málokdo ale tuší, jak děsivá Lucie tentokrát město čeká. Jedna nevinná dětská hra přivolá nebezpečné návštěvníky. Otevře se brána do jiného světa a v Mariefredu začnou řádit tři duchové. Alrik a Viggo bojují s časem. Musejí zlé bytosti porazit — dřív než vyděsí lidi k smrti!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/275173/sluhove-zla-pax-v-Qte-275173.jpg 4.331
Série:

Pax (5.)

Orig. název:

Gasten (2015)

Žánr:
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Host
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
martin7848
12. září

Opět jeden krásný hororový stereotyp a to toho naši známí hrdinové v akci. Teda někteří známí a někteří noví a navíc se nám hrdinové dále pěkně zdokonalují a rozvíjí. Opět přečteno (poslechnuto) na jeden zátah.

pipa36
25. srpna

Z celé série zatím asi "nejslabší" kniha, nicméně pořád úžasná a napínavá. Poslouchala jsem jako audiobook s dětmi při cestě na dovolenou - jo jo, v poslechu této série budeme pokračovat, velmi povedené a dobře namluvené v OneHotBook (krásně namluvil J. Vondráček).
Dobré pokračování dobré série.

Ailee
02. dubna

Zatím asi nejslabší díl. Ty předešlé byly rozhodně strašidelnější.

piquillio
16.07.2017

Nechci nic vyzrazovat, ale scéna s autem v lese byla skvěle napsána. Skutečně procítěné napětí. Další příjemný díl této pozoruhodně nedětské řady.

Vlahoš
28.05.2016

Podle mě asi nejlepší díl.