Sluhové zla

Pátý díl série PAX pro mladé čtenáře. Hranice magického světa je tenká jako hedvábný papír... Je prosinec, obyvatelé Mariefredu se uprostřed předvánočního shonu chystají na oslavu svátku svaté Lucie. Jen málokdo ale tuší, jak děsivá Lucie tentokrát město čeká. Jedna nevinná dětská hra přivolá nebezpečné návštěvníky. Otevře se brána do jiného světa a v Mariefredu začnou řádit tři duchové. Alrik a Viggo bojují s časem. Musejí zlé bytosti porazit — dřív než vyděsí lidi k smrti!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275173/sluhove-zla-pax-v-Qte-275173.jpg 4.453

Pax 5.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Host

Gasten, 2015

Kniha Sluhové zla

pipa36

Sérii znovu posloucháme v rámci jarních prázdnin s dětmi a moc se nám to líbí. Napětí, humor, tajemství, magie... to vše ve spojení s přednesem pana Vondráčka z příběhu dělá něco, od čeho se nedá odejít. I napodruhé super.

Knihomilka19
08.12.2020

Prostě boží

martin7848
12.09.2018

Opět jeden krásný hororový stereotyp a to toho naši známí hrdinové v akci. Teda někteří známí a někteří noví a navíc se nám hrdinové dále pěkně zdokonalují a rozvíjí. Opět přečteno (poslechnuto) na jeden zátah.

pipa36
25.08.2018

Z celé série zatím asi "nejslabší" kniha, nicméně pořád úžasná a napínavá. Poslouchala jsem jako audiobook s dětmi při cestě na dovolenou - jo jo, v poslechu této série budeme pokračovat, velmi povedené a dobře namluvené v OneHotBook (krásně namluvil J. Vondráček).
Dobré pokračování dobré série.

Ailee
02.04.2018

Zatím asi nejslabší díl. Ty předešlé byly rozhodně strašidelnější.

piquillio
16.07.2017

Nechci nic vyzrazovat, ale scéna s autem v lese byla skvěle napsána. Skutečně procítěné napětí. Další příjemný díl této pozoruhodně nedětské řady.

Vlahoš
28.05.2016

Podle mě asi nejlepší díl.