Pavoučí prázdniny s Luckou, Jendou a Martínkem

Pavoučí prázdniny s Luckou, Jendou a Martínkem https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131216/pavouci-prazdniny-s-luckou-jendou-a-martinkem-131216.jpg 5 29 5

Užijte si léto s Luckou, Jendou, Martínkem a… Letní knížka přináší další dobrodružství sourozenců Lucky, Jendy a Martínka, známých z předchozích úspěšných knížek Andrey Popprové Čekání na Vánoce a Jaro je tu!. Tentokrát se s dětmi setkáváme o letních prázdninách, jež tráví u prarodičů na chalupě, kde není nouze o napínavé i veselé zážitky. Lucka se jako zázrakem seznámí s malým pavoučkem, odnese si ho domů a její nový kamarád ji pak provází celé léto. Malí čtenáři a jejich rodiče se v knize mohou inspirovat nápady na spoustu letních aktivit. Za každou kapitolou děti navíc najdou zábavné úkoly, při kterých si procvičí malování, psaní a počítání. Součástí knihy jsou i vystřihovánky.... celý text

Péťa Z.
08.11.2023 5 z 5

Moc pěkná kniha s nádhernými ilustracemi. Nabízí spoustu aktivit. Vhodná pro předškolní děti. Využila bych ji i ve školce, ty obrázky k různým tématům jsou opravdu hezké.

Knihomura
18.03.2023 5 z 5

Již třetí pokračování s Luckou, Jendou a Martínkem. Tentokrát na prázdniny.

PéťaH.
27.10.2021 5 z 5

Krásná dětská knížka s úkoly pro děti. Zajímavě zpracovaný prázdninový příběh. Byl to zážitek ne jen pro dceru - 6 let, ale i pro mě.

GaleW
30.03.2019 5 z 5

Už jsme četly s dcerkami vánoční příběhy a i tyhle letní nás okouzlily a nemalý podíl na tom měl Plachetka :-)

Terezinka890
18.01.2018 5 z 5

Knížka se mi líbila protože byla s Plachetkou:)