Pavoučí měsíc

Velký úspěch Království stínu „donutil“ R. Knaaka k napsání další knihy s nekromancerem Zaylem a jeho věrným společníkem Humbartem. Hnán nočními můrami spěchá lord Aldric Jitan do ruin tajemné hrobky, kde, jak doufá, probudí strašlivé zlo, které tam spí už od pádu Tristramu. Temnota šířící se zemí přitahuje tajemného ne... celý text

Hnán nočními můrami spěchá lord Aldric Jitan do ruin tajemné hrobky, kde, jak doufá, probudí strašlivé zlo, které tam spí už od pádu Tristramu. Temnota šířící se zemí přitahuje tajemného nekromancera Zayla, který nakonec pronikne do Jitanových plánů – aniž by ovšem věděl, že všechny události dal vlastně do pohybu jeden z jeho bratří. Když nyní na obloze vychází Pavoučí měsíc, odporný pavoučí démon, Astrogha, se připravuje přivést na svět své služebníky. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/398/diablo-pavouci-mesic.jpg 4.283

Diablo (4.)

Moon of the Spider (2005)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

koci.utd
16.10.2015

To, co původně byla nenáročná četba do MHD, se brzy proměnilo v neskutečnou jízdu, od které čtenář nemůže odtrhnout oči. Pro Knaakova fanouška nezbytnost.

Etelea
11.09.2015

Taky mám ráda Zayla a jeho věčného společníka. Děj se mi líbil. Doporučuji, určitě to není ztráta času.

SiuxBeast
17.04.2014

Velmi dobré a jak už tu psali jiní Zayl s Humbartem jsou takovou třešničkou na dortu

Anodyne
10.08.2013

Mohlo to být průměrné fantasy o pavoučí invazi, ale Zayl s Humbartem úroveň posunuli o výše. Krom toho i čtvrté Diablo (Knaakovo třetí) nabízí nové sympatické postavy z rodu Nesardo - Selene a Sardaka.

yank3e
13.01.2013

V tomhle dílu Diablo série se opět vyskytuje Zayl (no jo, moje oblíbená postava :D), takže patří mezi ty lepší. Ale vážně, čte se to příjemně, jen nesmíte srovnávat kvalitu s díly, která patří na jinou úroveň.

Brutius
08.04.2012

Tuto knihu jsem četl ještě před přečtením Království Stínu a teď je mi to trošku líto, protože přece jenom dost prozrazuje jak předchozí kniha končí. Velice příjemná četba, jen doporučuji číst chronologicky, až po Království Stínu ;-)