Pátrání po vládci Vodstva

Pátrání po vládci Vodstva https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9769/bmid_patrani-po-vladci-vodstva-5ki-9769.jpg 4 18 4

Aneta série

Na zemi panuje nevyrovnané počasí. Po dlouhé zimě nastává údobí extrémních veder a sucha. Aneta pátrá po vládci Vodstva, jehož úkolem je udržovat přírodu v rovnováze. Zjišťuje, že Hydra se stal obětí utajené pozemské civilizace. Hladinu Tichého oceánu pokrývá látka neznámého původu. Mezi záhadology dochází k dohadům. Nejedná se o výzkumnou stanici bytostí z jiných planet? Co se děje v moři, kam neproniknou sluneční paprsky?... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura česká

Vydáno: ,

jaja4
11.04.2019 1 z 5

Hlúpe akože scifi, ktoré pôsobí ako zlý vtip. Neviem, načo tam pchala Řeháčková ezoteriku.

Ann98
28.01.2019 3 z 5

Příběh o tom, jak hlavní hrdinka Aneta za pomoci kouzelných talismanů zachraňuje svět před ekologickou katastrofou. Netvrdím, že je kniha napsaná špatně, ale docela mě zklamala. Čekala jsem od příběhu něco víc, ale autorka se zřejmě ze svých nápadů vypsala už v druhém a hlavně prvním díle. Nicméně knihu jsem dočetla, ostatně čte se celkem svižně, ale znovu už bych ji do ruky nevzala.

ivca84
20.05.2018 5 z 5

zajimavé pojeti o dobrodruzství a setkavaní s přirodnímí živly a jejich zachrana před zkázou lidstva

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!