Sázka na copy

Sázka na copy https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102168/pate-srdce-3-sazka-na-copy-102168.jpg 4 19 4

Páté srdce série

Šestnáctiletá Juanita tráví mimořádné prázdniny u příbuzných na Mallorce. Volné pokračování románu "Kdo mi dá růži", Juanita prožívá svůj příběh tentokrát bez svých kamarádek. Nečekané prázdniny v únoru umožní Juanitě odletět na Mallorku, do rodiště svého otce, kde žije většina jejích příbuzných a známých. Juanita miluje španělskou kuchyni, moře, krásnou přírodu, jenom je jí líto, že rodina nemá ráda její matku. Nečekaně přijde na to, proč... Juanita v letadle potká kluka, do kterého se zamiluje, ale zdá se, že beznadějně. Náhodou se setkávají v hotelu Juanitiných příbuzných, kde je Petr ubytován, Juanita se vydává za rodilou Španělku a tím se děj začne pěkně zamotávat..... celý text

kamila5406
04.03.2020 5 z 5

Úžasná kniha

MíšaK.
31.08.2015 3 z 5

Skvělá knížka. Nádherně psaná, ale občas jsem se trochu zamotávala. Nevěděla jsem, jestli se to říká v češtině nebo španělštině. A v ději jsem se taky trochu ztrácela.

Lowe
26.08.2015

Tato kniha je úžasná

Cabelkab
15.09.2014 5 z 5

Tuhle knížku jsem zbožňovala, když jsem byla mladší. Byla moje nejoblíbenější ze série. Pro holky, co rády sní je to jako stvořené. :-) Tak s chutí do toho.