Sázka na copy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Šestnáctiletá Juanita tráví mimořádné prázdniny u příbuzných na Mallorce. Volné pokračování románu "Kdo mi dá růži", Juanita prožívá svůj příběh tentokrát bez svých kamarádek. Nečekané prázdniny v únoru umožní Juanitě odletět na Mallorku, do rodiště svého otce, kde žije většina jejích příbuzných a známých. Juanita miluje španělskou kuchyni, moře, krásnou přírodu, jenom je jí líto, že rodina nemá ráda její matku. Nečekaně přijde na to, proč... Juanita v letadle potká kluka, do kterého se zamiluje, ale zdá se, že beznadějně. Náhodou se setkávají v hotelu Juanitiných příbuzných, kde je Petr ubytován, Juanita se vydává za rodilou Španělku a tím se děj začne pěkně zamotávat.....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/102168/pate-srdce-3-sazka-na-copy-102168.jpg 3.713
Série

Páté srdce 3.

Žánr
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Sázka na copy

Přidat komentář
MíšaK.
31.08.2015

Skvělá knížka. Nádherně psaná, ale občas jsem se trochu zamotávala. Nevěděla jsem, jestli se to říká v češtině nebo španělštině. A v ději jsem se taky trochu ztrácela.

Lowe
26.08.2015

Tato kniha je úžasná

Cabelkab
15.09.2014

Tuhle knížku jsem zbožňovala, když jsem byla mladší. Byla moje nejoblíbenější ze série. Pro holky, co rády sní je to jako stvořené. :-) Tak s chutí do toho.

Autor a jeho další knihy

Lucie Lukešová
česká, 1974

všech 10 knih autora

Kniha Sázka na copy je v

Přečtených32x
Doporučených1x
Knihotéce7x
Chci si koupit1x