Patagónia

Příběh lásky mladého muže ke starší ženě, v předlistopadových časech. Těžkosti začínajícího spisovatele, který všechno vsadí na jednu kartu, je obohacen o komické situace a příběh lásky je velice silný.

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27993/patagonia-27993.jpg 4.333

Patagónia (1972)

Romány, Literatura slovenská
Vydáno:, K.K. Bagala

Jokookno

Kniha,pri ktorej zabudnete na bolesť zubov...

LeDock
26.12.2017

Príjemná slovenská jednohubka na pár hodín. Mitanov štýl i humor mi pasuje, takže som bol spokojný.

Lessana
15.06.2016

Krásna, s ľahkosťou napísaná knižka na jeden večer, z ktorého sa razom stane večer pohodový. :) Koľkokrát sa človek i nahlas zasmeje, či priam rozosmeje, a úškrn nemizne z tváre temer počas celého čítania. Príbeh je prostý, no štýl, akým je napísaný, je nesmierne zručný, nenásilne v ňom zaznievajú pravdy skúseného človeka, ako i briskné dialógy, popisujúce vzťah medzi rodičmi a synom (komplikovaný, ako to už v živote občas býva), ako i medzi synom a "jeho ženami". :)
Nemám rada knihy s tzv. otvoreným koncom, no táto bola tak umne a šikovne v závere otvorená, až bola úplne dokončená. :))

lucifuk
21.03.2014

Výborný, odľahčený príbeh mladíka prežívajúceho v Bratislave. Kniha sa číta ľahko a príjemne. Jednohubka na uvolnenie.