Pátá čtvrtina (11 povídek)

Pátá čtvrtina (11 povídek) https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1147/mid_nocni-mury-a-snove-vyjevy-2-pata-ct-Yl9-1147.jpg 4 365 22

Noční můry a snové výjevy série

< 2. díl

Povídky a novely série

6. díl

Deset u nás nevydaných povídek (a bonus autorem vřazený za poznámky) z konce osmdesátých a začátku devadesátých let jsou opětovným důkazem Kingova vypravěčského umění a netradičních nápadů. Najdete zde jak klasické hororové kousky, tak i neméně zajímavé příspěvky k tvorbě A. C. Doylea nebo R. Chandlera a dokonce jeden televizní scénář. Povídky uveřejněné v této knize jsou druhou polovinou rozsáhlého povídkového souboru, který na začátku devadesátých let v USA vyšel pod názvem Nightmares & Dreamscapes. První polovinu vydalo nakladatelství Beta pod názvem Dolanův cadillac.... celý text

doktorking
12.01.2013 3 z 5

Noční můry a snové výjevy jsou nejslabší povídky mistra jaké kdy napsal,Páta čtvrtina je ještě horší než Dollanuv cadillac protože zde nevyniká snad možná kromě právě páté čtvrtiny žádná povídka takže čistý pruměr.

Tuffy
08.08.2011 5 z 5

Další z Kingovek. Většina příběhů se mi velmi líbila. Obdivuju ho, že má pořád o čem psát a vždycky je to tak originální.