Pat a Mat dokážou všechno

Pat a Mat dokážou všechno https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102043/pat-a-mat-dokazou-vsechno-102043.jpg 4 39 11

Pat a Mat série

Neuvěřitelné příběhy dvou kutilů nešiků! Pobavte se u jejich svérázných způsobů např. při parkování auta. Pat a Mat vám také ukážou, jak vymalovat nebo opravit rozbitou střechu! Návod, podle kterého nic neuděláte jednoduše, ale pobavíte se!

Naďa2411
27.11.2023 5 z 5

Kutilské příběhy dvou postaviček, kterým "to" prostě nevychází. Pat a Mat vystupují v aknize, která je spíše ke sledování než-li k poslouchání. Znám příběhy z dětství, dodnes si je pouštím. Velmi oddechové a zábavné, příběhy se povedly.

Monike
17.04.2022 5 z 5

Za slovy jsem si uplne predstavovala tyto dva kutily. Knizka se nam s kluky libila.

Jane007
27.10.2021 1 z 5

Za mě zklamání. Knížka byla nezáživná a nebýt obrázků ze seriálu, syna by ani nezaujala. V tomhle případě je opravdu lepší seriál.

Abukšákul
14.10.2020 3 z 5

Přečetli jsme, ale moc nenadchla. Když znáte seriál, kniha Vás nemá šanci pobavit.

EvikU.
29.11.2019 5 z 5

Kdo má rád pohádky těhlech kutilů oblíbí si i tuto knihu.

Dáma s hrnstjm
09.10.2017 1 z 5

Kniha se filmové verzi absolutně nevyrovná... Textový popis děje příběhy úplně degraduje a bere jim veškerý vtip. Ani to nešlo pořádně číst...

Merynkaw
11.03.2016 2 z 5

Jako kniha Pat a Mat nestojí tedy za nic, není vtipná a nemá v sobě nic, co má příběh v tv.

Legáček
11.07.2015 5 z 5

Pat a Mat jsou mé oblíbené postavičky i ze serálu rád bych dal klidně šest hvězdiček ale to nejde a, podle tohodle zjistíte jestli se mi to líbí a nebo,nelíbí.

tyzik.cejka
22.04.2013 4 z 5

jako že mám Pata a Mata hodně hodně rád tak mě tohle trochu zklamalo autor popisuje jak se postavičky pohybují a mluví ale blbě se to čte to je to oč tu jde no ale pár zábavných kusů tam je a to ne málo a jsou tam fotky s filmu který se dobře prohlížejí no 4 si to zaslouží rozhodně

iti
29.10.2012 5 z 5

Doporučuji pro fandy Pata a Mata.

cori
20.10.2012 4 z 5

Kniha s velkými barevnými fotografiemi ze seriálu na celou stránku přináší šest příběhů: Jak vyráběli knihovnu, jak chtěli zaparkovat auto do plechové garáže, jak opravovali sekačku na trávu, jak spravovali díru ve střeše , jak uklízeli a obsluhovali popelářský vůz a jak stěhovali nábytek na chalupu. Milé čtení, Pat a Mat prostě nezklamou.

kutilství

Autoři knihy