Past na Sněhurku

Past na Sněhurku https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25275/past-na-snehurku-25275.jpg 4 115 22

Čtrnáctiletá Stella ztratila paměť při autonehodě, při níž přišla o život její matka. Stella se na ostrově v Severním moři, kam se přestěhovala s otem, který tu hledá zapomnění, ocitla daleko od svých přátel a připadá si opuštěná. Ve škole se s ní baví jenom podivná Antje a pohledný Robin, o něhož se však zajímá právě Antje. Navíc se kolem Stelly dějí záhadné věci způsobující, že si připadá jako v té nejhorší noční můře. Musí se potýkat nejen s nimi, ale i s nedůvěrou okolí, které vše připisuje pouze jejímu špatnému zdravotnímu stavu. Stella však začne brzy tušit, že klíčem k vyřešení všech problémů jsou vzpomínky. S Robinovou pomocí začíná objevovat pravdu, která vede k odhalení strašlivého tajemství, tak neuvěřitelného, až se její paměť zdráhá jej odhalit... Dokáže Stella zjistit, co se tehdy skutečně stalo? ... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Víkend

Schneewittchenfalle , 2007

Liduka
28.08.2023 5 z 5

SPOILER: Moc se mi to líbilo. Napětí se dalo krájet a konec překvapil, i když jsem v průběhu knihy tušila, kdo za vším stojí. Hlavní hrdinka mi ze začátku ale lezla na nervy, jak byla protivná, což se ale změnilo. Jako další plus připočítávám i romantickou linku.

Barbucha125
12.02.2021 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Přečetla jsem ji takřka jedním dechem. Konec se mi předvídatelný nezdál naopak pro mě byla kniha na Ponava až do konce.

Elka252
19.03.2020 3 z 5

Jed Šípkové růženky, Pohádkový zločin,PAST NA SNĚHURKU, Popelčina kletba.Takhle mám seřazené knihy od K. Kunh. Past na sněhurku byla průměrná trochu předvýdatelná, lechce napínavá, nechyběla láska ani zrada...

simi28
14.11.2016 5 z 5

Past na Sněhurku mě opravdu bavila ještě více než Pohádkový zločin. Konec jsem sice tušila, ale stále jsem věřila, že to tak nebude. Za mě opravdu doporučuji.

anibeni
13.08.2016 4 z 5

Kniha pro mne byla odpočinková, s nádechem tajemna... Pointu příběhu jsem začala tušit až ke konci, rozhodně si nemyslím, že je kniha od samého začátku předvídatelná.. Doporučuji k přečtení...

nikinikiniki
27.02.2016 3 z 5

Čtivá kniha, ale po pravdě, jsem čekala něco více podle zdejšího hodnocení. Mnohem lepší kniha je Popelčina kletba. V Pasti na Sněhurku už člověk od začátku tušil, jaký bude konec.

steph.tey
19.07.2015 5 z 5

Úžasný thriller! (zároveň první co jsem četla) Nejdříve mi trochu vadil styl, jakým je kniha napsaná (jsem zvyklá číst knihy z pohledu hlavní hrdinky), ale po několika přelouskaných stránkách jsem si začala zvykat (jednou to stejně přijít muselo:-P). Pro mě byl ten konec naprosto nečekaný a také bych ocenila více romantiky - bože co to píšu? vždyť je to thriller! - ale i tak to převýšilo moje očekávání. Pravděpodobně si brzo přečtu něco podobného.

Alca007
17.05.2015 5 z 5

spíše pro mladší ročníky ....
ale, bavila mě. Předvídatelný děj mi ani nevadil.

Kat9
01.05.2015 5 z 5

Knížka byla nakonec lepší,než jsem čekala.Zdá se mi asi nejlepší z té řady thrillerů pro dívky od téhle spisovatelky.Dokonce jsem se do ní asi po 100 stranách začetla tak,že jsem ji dočetla za jedno ráno.Přišlo mi to smutné a hrozné.Spoiler:Bylo hrozné,že ten Stellin malý bráchy Sven taky umřel.Proč ho tam ta spisovatelka vůbec dávala?Jak mohl někdo zabít tak malé miminko?Je to hrůza,že jsou takový žárliví psychopati.Ale abych napsalo něco hezčího,ty písničky se mi tam moc líbily.Zvlášť ta poslední,to byl asi začátek té písničky,co ji tam celou dobu psala,ne?Bylo to dojemné,že by to člověka skoro rozplakalo...Ale mě jen naštěstí jen skoro.

čtenářka2001
24.04.2015

Pěkný příběh líbil se mi ale mohlo tam být více postav a ne tak okatý vinník.

Pedruska01
21.08.2014 5 z 5

Knížka je pro mladší než jsem já, to už kvůli věku hlavní hrdinky, ale je naprosto skvělá. Skvělý detektivní příběh. Nedal se od knihy odtrhnout zrak! Okamžitě jsem si autorku zařadila mezi oblíbené, ona tam opravdu patří! :) Někteří mají předsudky, že pokud je spisovatel z Německa, musí to být jednoznačně brak. Pfff! Tady je vidět, že předsudky stojí za kulový a opak je pravdou! Mě nikdo, natož "němečtí" spisovatelé nevadí a jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do rukou! Doporučuji a fertyk! :D

ann5665
11.08.2014

knížka byla úplně suprová,nešlo se od ní odtrhnout a chtěla jsem,aby nikdy neskončila :( fakt supeer

Kailey
10.07.2014 2 z 5

Knížka se mi celkem líbila. Přečetla sem ji za víkend. Nedalo se od ní odtrhnout. Nejdříve jsem si myslela, že za tím vším bude Mary, protože jí Stella přebrala Robina. Konec byl pro mě nečekaný.

kleria
15.10.2013 5 z 5

Moc pěkná knížka, lepší než Pohádkový zločin, knížku můžu jenom doporučit!!! :D

cace
06.08.2013 2 z 5

Četla dcera celkem svižným tempem. Dala se slyšet, že kniha c ní nic hlubšího nezanechala, spíš oddechové čtení.

Ell Amaterasu
26.04.2013 4 z 5

Ze začátku mě kniha celkem bavila, ale v průběhu mě přestávala bavit. Konec byl na mě moc rychlý a málo... obkecaný. Čtu, čtu a najednou konec.Ale rozhodně nechybí napětí a tajemno. To se mi na tom líbilo, ale jak jsem zjistila, takové knížky, jako je Past na Sněhurku, mě moc nebaví. Nebo to bude jen tahle konkrétní knížka? To nevím.

suze
19.04.2013 5 z 5

Super knížka, podle mě nejlepší, co Krystyna Kuhn napsala...

Mi.Mlc
14.04.2013 4 z 5

Jedna z nejúžasnějších knížek, které jsem četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a to je na knížkách nejlepší! :) Určitě doporučuji! :)

Enefersis
18.02.2013 4 z 5

Skvělá kniha. Patří ovšem mezi ty, které se dají číst jen jednou, protože když už víte co a jak, podruhé to není ono. Po upírech, vlkodlacích, démonech, andělech, Zaklínačích a já nevím čem ještě to byla příjemná změna :D Rozhodně doporučuju :)

johisa
20.06.2012 5 z 5

Miluju knížky Krystyny Kuhn, píše takové nevšední příběhy a záhady napínavé od začátku do konce, a od nikoho nekopíruje. Tahle knížka se mi velmi líbila, moc doporučuju:)

ostrovy ztráta paměti, amnézie Severní moře

Krystyna Kuhn
německá, 1960