Past na ovečku

Past na ovečku https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15438/past-na-ovecku-15438.jpg 4 81 6

Sherbrookeovi série

Tysen Sherbrooke zdědí ve Skotsku panství po strýci a vypraví se tam. Přes přísný zákaz s ním na cestu vyráží také jaho tvrdohlavá dcerka Meggie. Tysen se zaplétá do přediva vztahů místních svérázných lidí a jejich pečlivě střežených tajemství, a to zejména díky Mary Rose, dívce, která víc než kdo jiný potřebuje jeho ocharnu. A tak Tysenovi nezbude než postavit se lidem zoceleným drsnou skotskou vysočinou a čalit jejich tradičním předsudkům. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Scottish Bride , 2001

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Z téhle série se mi tato líbila. Ale nečetla jsem všechny knihy, tak to nemůžu tak posoudit.

havrmoni
17.06.2016 4 z 5

Nějak jsem se nemohla začíst,ale tak od půlky už to bylo fajn. Tak nějak se tahle série drží (tedy u mě) v jedné rovině,nic nevybočuje,prostě takové oddechovky. Od této autorky jsem četla mnohem hezčí,ale i horší.

martiiinkajjj
14.01.2016 4 z 5

Naprosto úžasná série :) doporučuju.

moudivlacek
07.12.2015 4 z 5

Tento díl patří mezi ty lepší, když se člověk vcítí do anglického vikáře té doby, pak se musí smát nad jeho proměnnou a chováním, které konečně je trochu lidské. Ke konci jsem se lekla, že se vše pokazí, naštěstí mají romantické příběhy šťastný konec.

PomněnkaPrvní
02.07.2013

To je asi jedna z těch lepších knížek této série, ale pořád mám z paní Coulter pocit, že nepíše lehce, ale spíš na sílu, aby jí vše do sebe zapadalo. Nebýt toho, že hlavním hrdinou je duchovní osoba, asi bych na toto dílko v množství jiných románů červené knihovny brzy zapomněla. V tomto případě si ho ale asi moje paměť chvíli uchová :o)

Lenka79
01.09.2012 5 z 5

Proměna poněkud zkostnatělého Tysena (viz. první díly sírie) v zamilovaného romantika...se povedla :o)