Pašerák

Pašerák https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128947/mid_paserak-Qmr-128947.png 4 322 48

Agent JFK série

John Francis Kovář, bývalý kapitán speciálních jednotek, veterán válečných operací i účastník tajných misí, dostává jednoho dne neobvyklou nabídku od podivné dvojice zaměstnanců ještě podivnější agentury. Než však stačí přijmout či odmítnout, přenese se nečekanou shodou okolností do světa, v němž československá armáda v roce 1938 nevydala hranice republiky nacistickému Německu, do světa čarodějů – inkvizitorů pracujících pro vládu, do světa, kde se nejvíc peněz dá vydělat pašováním a prodejem magicky aktivních substancí. Brutální přestřelky, válka na kolejích, divoké honičky gangsterů a zákeřné triky čarodějů. To je denní chleba těch, kteří chtějí rychle zbohatnout. JFK však netouží stát se milionářem ve světě, který není jeho. Chce se vrátit domů. Tím však kříží cestu tajemné Agentuře a přestupuje zákony, o nichž netuší, že vůbec existují. Až úplně na konec se dozvídá jednoduchou, krutou a smrtelně nebezpečnou pravdu: Svůj svět si musíme zasloužit!... celý text

Fuksinka
25.11.2013 4 z 5

Říkala jsem si: Nečti to, určitě tě to chytne a okamžitě sáhneš po dalších dílech. Máš doma půjčené jiné knížky a na ně nebudeš mít čas. Tak jsem se obávala správně. Výborná akční oddechovka a originálním nápadem. Očekávám, že další díly mohou být ještě lepší, proto dávám 4*.

kokosek
15.09.2013 4 z 5

Tak jsem se konečně dokopal, ke čtení téhle české ságy. První díl jako úvod do tohoto světa je celkem slušně napsaný, děj má spád, nikde žádný výrazný kotrmelec. Zkrátka fajn čtení. Rozhodně mě to navnadilo na další díly. A protože se blíží podzim a dny se zkracují, tak je to dobré zjištění.

kolodze
06.09.2013 4 z 5

Slušnej úvod do série JFK. Knihu jsem měl přečtenou během chvíle a to samo o sobě něco vypovídá.

pudlik
05.05.2013 5 z 5

Tak tohle nemá chybu,jasne každý literární kritik by tomu dal nálepku brak,ale my co čteme pro zábavu jsme na vrcholu blaha.Co dál říct,snad jen to že za 7 dní mám přelouskaných 7 dílů.

X3ON
30.12.2012 5 z 5

pecicka 5/5 ;), jdu na dalsi dil

Vladislav
27.02.2012 3 z 5

Tak uvodní díl mám za sebou a jdu na 2.,nápad se mi líbí a uvidím jak to bude dál!

OldaB
15.01.2012 3 z 5

Slušný rozjezd série, který jsem přečetl už počtvtré. Ideální do autobusu, jen dávejte pozor, abyste vystoupili ve správné stanici. Dříve bych dal asi za 4, ale některé další díly jsou přece jen lepší.

Senza Jenka
28.04.2011 4 z 5

Četlo se to dobře. Zprzněno hrubkami a překlepy. Jinak se jedná skutečně o jednoduchý úvod dalším příhodám.