Partnerské vztahy aneb co očekává žena od muže a muž od ženy

Partnerské vztahy aneb co očekává žena od muže a muž od ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108184/mid_partnerske-vztahy-aneb-co-ocekava-z-wKf-108184.jpg 5 10 2

Kniha je součástí trilogie Zdenky Blechové na téma Partnerské vztahy. V této první knize se seznamujeme s rozdíly mezi chováním ženy a muže a tudíž i chápání situací. Kniha nás provede i světem sexuality a dočtete se v ní i o tantře, milostné předehře, orgasmu. Co mám pochopit ze vztahu s partnerem a milencem, ze vztahu s člověkem závislým, jak si mám říkat o to, co chci. Kniha je doplněna moudrými channelingy - poselstvími z Vesmíru. 2. vydání.... celý text

kamibe
24.09.2022 4 z 5

Paní Blechovou ráda poslouchám a ráda jsem si přečetla i tuto knihu, i když musím říci, že vtipy, kterými své kapitoly ukončuje jsou pro mne až příliš tvrdé a rozhodně se ji neumím smát. Takových pro mne úsměvných tam bylo poskrovnu. Přesto znovu sama pro sebe uznávám, že se mi líbí její styl, který si na nic nehraje a je to spíš takové psané povídání.

tulipa
16.08.2012 5 z 5

Kniha, kterou by si alespoň jednou v životě měl přečíst každý. Především ti, kteří se snaží o to, mít krásný partnerský vztah. Nebo prostě každý, kdo se snaží pochopit chování muže či ženy. Kniha paní Blechové je úžasnou publikací, která je sondou do duše ženya i do duše muže. Každý mi dá určitě zapravdu, pokud si tuto knihu přečte. Vřele doporučuji.