Paříž pod vodou

Paříž pod vodou https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120431/pariz-pod-vodou-120431.jpg 2 7 2

Miss Flannerová se rozhodla, že netradičním způsobem vykrade všechna muzea v Paříži. Komiks pro děti od 9 let. Rozvodní Seinu a zaplaví celou Paříž, naštěstí před nedávnem prof. Pacoma Hégesippa vynalezl stroj, určený k přesouvání velkého množství vody z místa na místo a tak se podaří Paříž opět vysušit. (www.mlp.cz)

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Mladá fronta

Paris sous Seine 47

Atlantis
27.06.2018 3 z 5

Se samostatnými komiksy není problém, když se neodkazují k předchozím částem. Tento to bohužel dělá v hojné míře, takže nejen že nevíte nic o hlavních postavách, ale neznáte ani nic z Spirouského světa.
Ve spojení s celkem nezajímavým námětem, který jak rychle přišel, tak rychle odejde, je Paříž pod vodou rychle zapomenutelným počinem.

RaptoR
15.06.2014 2 z 5

Jediný díl série, která u násdál nevycházela. Nevím, co vedlo vydavatele, aby na nás vtrhl bez představení postav a jejich vztahů. Takhle máme jen díl nemastného - neslaného komiksu s dětskou kresbou. Další z mnoha komiksových projektů, které si nenašli své čtenáře.

Kniha Paříž pod vodou je v