Parapsychologie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nabízíme vám první vydání této knihy, jejíž rukopis od roku 1960 čekal na publikování a na své čtenáře. Břetislav Kafka, náš nejslavnější a nejvýznamnější psychotronik, zde shrnuje své dosavadní poznatky, k nimž dospěl na základě dlouhodobých výzkumů a pokusů se svými citlivci. V této knize se zabývá především otázkami našeho podvědomého „já”, otázkami posmrtného života a zázraky, jež se udály v Lurdech a na jiných místech. Na příkladech dokládá a vysvětluje jevy, jako je telepatie, hypnóza, rozebírá medijní schopnosti jednotlivců možnosti komunikace se zemřelými. Celá kapitola je věnována životu duše od chvíle, kdy opustí své pozemské tělo. Kafkova Parapsychologie je ojedinělým dílem v naší psychotronické literatuře a plně odpovídá významu osobnosti Břetislava Kafky. Vydání první...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82102/parapsychologie-82102.jpg 3.913
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Parapsychologie

jaryn
09.05.2020

Je neděle večer a sídliště již ztichlo po víkendovém shonu, je plno nervního očekávání (pracovních) dnů příštích... a když si navíc v tento večer zvolíte jako svou družku knihu, totiž knihu, ve které autor popisuje detailně a s gustem, jak bolestivý pro vás (rozumějte pro vaši duši) bude pohřeb žehem, ke štěstí už chybí snad jen klystýr...

Vážně však nutno dodat, že podobná četba (alespoň mě) vždy znovu uchvacuje - třebaže autor není první svého druhu - pro téma, které je pro člověka zřejmě nejzávažnější.

sh6367
16.02.2016

Břetislav Kafka ve svých dílech vystihuje praktiky a poznání již dlouho známé, jen zamlčované.
Beru ho jako hlasitého zprostředkovatele tisíce let známých a zamlčovaných faktů a technik sebeovládání a osobního růstu, jejichž je, minimálně vzato, živoucím příkladem světově asi nejznámější kouč z řady světových koučů, jménem Tony Robbins, který Kafkovy poznatky a praktiky v sobě rozvíjel naskytnutou životní potřebou či nutností na základě jeho životních okolností.

Podobným uvědomělým příkladem je továrník či průmyslník světového formátu z počátku dvacátého století jménem Charles Francis Haanel. Doporučuji vřele i jeho díla.

Souhlasím se čtenářem WEIL. Do doby, do které se subjekt pouze léčí, bude navždy léčen, ale UZDRAVEN může být jen jednou provždy. Léčení je požadavek subjektu o kdysi ztracenou pozornost. Namísto toho vůle k uzdravení subjektu vede subjekt do stavu zdraví.


WEIL
16.08.2011

Parapsychologie jako by odešla s minulými generacemi.

Ale existovala kdy?

Ano, to určitě, vždyť jsou i dnes schopni léčitelé na čas poléčit pacienta, ale jeho potíže se obvykle pak vracejí.