Danteho holka

Danteho holka https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204641/bmid_danteho-holka-tDX-204641.jpg 4 298 69

Paradise Diaries série

1. díl

Reece Ellisová, sedmnáctiletá americká středoškolačka, už od deseti let tráví každé léto s tátou v Londýně. A každé léto se s ním k uzoufání nudí. Samozřejmě ani v nejmenším neočekává, že by se v tomhle ohledu mohlo něco změnit, tedy aspoň do té doby, dokud na holandském letišti, odkud má pokračovat do Londýna, doslova nevrazí do pohádkově krásného Danta Gilibertiho a její let není z nejasných příčin zrušen. To se pak před ní rozprostře vidina úplně jiného léta. Léta na malebném středomořském ostrůvku, navíc ve společnosti Danteho, ze kterého se vyklube syn místního premiéra…... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Dante´s Girl , 2012

Gabetka
01.11.2017 1 z 5

Obvykle beru knihy pro náctileté jako příjemnou oddechovku, ale Danteho holka byla kvůli autorčinu kostrbatému stylu spíše náročným utrpením. Kniha nebyla ničím jiným než vzdycháním hlavní hrdinky nad tím, jak úžasně krásný, bohatý a šarmantní Dante je a ona si tím víc připadá jako obyčejná venkovanka. Reece to ve své hlavě omílá stále dokola a za chvíli je to nejen nudné, ale vážně otravné. Minimální zápletka se záporáky vyšuměla totálně do ztracena, přitom by se na ní dalo stavět spoustu napínavých scénářů a Reece mohla ukázat něco jiného než hloupé vzdychání zamilované puberťačky. Tohle bylo vážně zklamání.

lucie2952
22.10.2017 2 z 5

Mě kniha nechytla. Hlavní postavy jsem si neoblíbila a celkově to bylo nudné.

LiLinka
03.09.2017 4 z 5

Letošní prázdniny jsem se ponořila zpět do mých pubertálních let a přečetla si dívčí románky. Tento patří za mě mezi ty povedené. Děj je sice ohledně lásky předvídatelný, což se však netýká ostatních vedlejších zvratů. Jediné, co mi trošku vadilo bylo grafické zpracování textu, ale to je maličkost. Rozhodně doporučuji přečíst všem, kteří si chtějí odpočinout a nechat se unášet letním počasím a atmosférou řeckého ostrova. :)

andyval
21.08.2017 4 z 5

Tohle je jedna z těch milých oddechovek, po kterých v létě saháme skoro všichni. Co se týče mého hodnocení, tak já hodnotím z velké části podle žánru, protože v mojí (někdy pomatené) logice mi příjde jako blbost porovnávat tyto letní oddechovky s promyšleným, složitějším fantasy. Takže v rámci žánru love story, hodnotím za 4*. Je tomu tak proto, že se nejedná o nic světoborného a nenašla jsem zde žádnou hlubší myšlenku.

PS: Pokud jste ještě nenašli knížku do čtenářské výzvy, která by se odehrávala na ostrově, tak tady máte vhodného adepta ;).

zsykorova
21.08.2017 4 z 5

Nádherná kniha. Četla se mi hodně dobře. Jak tam bylo, že Vincent a Nate odpálili tu lod, úplně mi přeběhl mráz po zádech. Skvělá kniha.

tynka65
10.07.2017 2 z 5

Naivní pohodovka. Jediné štěstí, že jsem ji vzala do ruky v létě k opalovačce. V zimě bych z ní byla nadšená asi ještě méně. Bylo to až moc velké klišé! A já klišé v knihách i docela ráda, ale tady toho bylo prostě nějak moc. Přeslazené až se mi z toho točila hlava :) Kdo hledá něco opravdu nenáročného bude spokojen. Kdo chce u knihy trochu přemýšlet ať ji raději nechá v regálu. ;)

trynitrix
01.07.2017 3 z 5

Nehorázné klišééééé :-D tohle se může opravdu stát jen v knize, vše co vás napadne je tu, co se týká romantiky :-D Ale přečteno rychle a kniha má spád :-D

Anett2000
09.05.2017 4 z 5

Taková fajnová oddychovka, ale musím říct, že jsem to přečetla jedním dechem....

MerMinGwendol
01.05.2017 4 z 5

najivní ,ale hezky

kendllajf
20.03.2017 4 z 5

pěkná pohádka, i když moc nejsem na takové slaďárny . Pěkné klidné čtení.

luciesara
01.02.2017 4 z 5

Takova sladarna...az vas z toho budou bolet zuby....urceno tak pro 15lete holcicky s ruzovymi predstavami....Jinak mori jako oddechovka dobry

vikina75
01.01.2017 3 z 5

Mě se to líbilo, přesně jsem potřebovala takovou lehkou literaturu, ikdyž od reality je na hony vzdálená, ale odpočala jsem si a o to šlo :-)

misa2935
16.07.2016

Tato kniha je super

beruzzka
03.06.2016 1 z 5

Ackoliv je kniha urcena mladym divkam, nemusela by byt tak hloupa, predvidatelna a az prilis pohadkova.
Cekala bych, ze Dante bude mit alespon jednu realnou vlastnost a ne, ze to vlastne bude nejdokonalajsi princ bez jedine chyby.
Cely pribeh je az prilis pohadkovy, i kdyz snad ani v pohadkach nejsou charaktery postav tak nebesky ciste. Na to kolik stran kniha mela, se to vleklo a pribeh by se dal shrnout do par vet.

LiKa00
20.05.2016 5 z 5

Moc krásná knížka, dobře se čte. Je spíše pro lidi v mém věku, pro ty teenagery. Určitě doporučuji.

tinka99
26.04.2016 5 z 5

Po delší době jsem opět našla knihu,ktera se mi opravdu moc líbila :-)

AndyAmbicio
03.01.2016 5 z 5

Kniha byla trochu průhledná hned od začátku. Nicméně to nemá v žádném případě dopad na závěrečné hodnocení. Byla prostě skvělá.

mišaša16
09.11.2015 5 z 5

Kniha se mi opravdu moc líbila! Bavila mě už od první stránky, což se mi moc nestává. Hlavní hrdinové byli velmi sympatičtí. Líbil se mi styl, jakým autorka knihu psala... Říkala sem si, že závěr bude určitě takový jaky si myslím, ale kniha mě ke konci opravdu překvapila! Skoro sem ani nedýchala z toho, jak to bylo nakonec napínavé :D
Co hodnotím dále jako velké plus je příběh. Originální, vtipný, napsaný tak, že se do rolí postav dokážete vžít.
Pro mě jeden z nejlepších dívčích románu, proto musim dát 5 hvězd.
Přečteno velmi rychle. Doporučuji! :)

evelýny
10.10.2015 2 z 5

Láska + 17letí hrdinové + naivní zápletka + vtip v každé řádce = 100% dívčí román pro ,,základku".
Reese je na můj vkus moc dětská, Dante - i když stejně starý - je zase moc dospělý, a když uvážím všechny ty miliony a bodyquardy a prostředí kolem, tak mi z toho vyjde dost nepravděpodobný - nereálný - pohádkový příběh, kterému v mých očích nepomohla ani vtipnost hlavní hrdinky. Četla jsem v tomto žánru již lepší příběhy, ale protože nejsem cílovou skupinou čtenářů, nepřísluší mi kritizovat. Dočetla jsem ......a to stačí :-)

Andýsek11
20.08.2015 5 z 5

1. Ach můj bože.
Kniha mě velmi mile překvapila. Myslela jsem si, že to bude takový ten přeslazený dívčí román (taky tak trochu byl), ale tady to vůbec nebylo tak hrozné.
Čtení jsem si užila a nasmála se při vtipných scénkách.
Opravdu nejlepší letní čtení jaké jsem měla.

pro dívky romantika léto

Courtney Cole