Paprsek slunce pro duši

Soubor krátkých příběhů pro radost i zamyšlení, povzbuzení i poučení, které vyvolávají otázky týkající se lidského jednání, života a vzájemných lidských vztahů Rodiče, vychovatelé a všichni ti, kdo působí na mládež, mohou příběhy používat k oživení rozhovorů a výkladů. Příběhy: Dva kusy ledu, Návštěva, Tajemství štěstí, Nehoda, Vypravěč, Dvě semínka, Semafor, Štír, Tam v dáli, Poděkování, Zeď, Lovec, Ježíšova tvář, Venku a uvnitř, Řešení, Pes v zrcadle, Smutný příběh, Výchova, Trní, Blesk, Kyvadlo, Příklad, Oheň, Staré housle, Účet, Řeka a poušť, Obrázek, Hvězdice, Červený deštník, Barevné křídy, Člověk ve studni, Pevnosti, které nejsou z kamene, Myška, Co všechno nás dělí ?, Osmý den, Zbytečný kus dřeva, Jako Maria....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157468/big_paprsek-slunce-pro-dusi-fQ8-157468.JPG 4.725

Pro duši

Duchovní literatura, Náboženství, Příběhy

Vydáno: , Portál

A volte basta un raggio di sole, 1998

Kniha Paprsek slunce pro duši

Daura

Malé príbehy, trochu dosť naivné, niektoré milé a povzbudivé.
Veľmi tu autor pretláča kresťanstvo a to hodnotím skôr negatívne.

Netopyr07
23.01.2019

Opět, jak jinak - krásné a milé příběhy pro povzbuzení, z nichž mnohé ve vás zanechají stopu :-)

Sasanka173
03.11.2018

Milé a potěšující čtení :-)

Petrstik
03.07.2016

Dalších 37 milých příběhů, doplněných krátkou autorovou úvahou.

anyzek
13.04.2016

Mohu jen souhlasit s "antheou", skutečně mnoho potěšujících příběhů, které mě osobně pohladily po duši. Čtenář nic neztratí přečtením této útlé knížečky, může jen získat.

anthea
17.04.2011

Opravdu plno velmi potěšujících slunečních paprsků pro duši