Papoušek v aspiku

Kniha je volným pokračováním Papouška na smetaně. Nový muž Vilmina života, veterinář Vladimír, vyměnil město za venkov bez ohledu na to, že nový domov je spíše objektem určeným k demolici, než útulnou chaloupkou. Převrátil tak Vilmě život naruby, neboť se rozhodla po jeho boku sdílet všechno dobré i zlé. Aby to nebylo tak jednoduché, odjíždí Vladimír na roční stáž do zahraničí a polorozpadlá chalupa zůstává na krku samotné Vilmě. Když katastrofa, tak pořádná: Ulehčit situaci své dceři v nesnázích přijíždí její ryze nepraktický tatínek....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310798/papousek-v-aspiku-wKB-310798.jpg 426

Papoušek na smetaně 2.

Humor, Literatura česká
Vydáno, Oftis

Kniha Papoušek v aspiku

rozvera
06.06.2019

Pravá oddechová literatura. Obzory mi sice nerozšířila, myšlení neobohatila, ale zato pořádně protřepala bránici. Tak tedy- za mně dobré.

Hanjimka
22.04.2017

opět jsem se smála, nahlas a často. :-D

Gretka66
07.02.2017

Prima oddechové čtení.Při čtení této knížky se nedá nezasmát. :-))

Aleh
15.05.2016

Papoušek v aspiku je oddechové humorně laděné čtení o tom, kterak žena veskrze městského typu odejde z města na venkov za milovaným mužem veterinářem Vladimírem, kde se jejich domovem stane polorozpadlé stavení, které volá po náročné rekonstrukci. A protože život navíc odvane jejího milého na rok na stáž do zahraničí, je nasnadě, že nebude nouze o humorné situace. Papouška na smetaně, který popisuje, co této knize předchází, tak "ochutnám" až někdy příště...

soukroma
04.03.2016

Česká rychlovka k odreagování. Sama bych sice uvítala více zážitků s domácí zvířenou i více místních figurek, neboť převládá širší rodina (náplava) a typicky kamarádky, a také boj se zahradou, chalupou a počasím by si zasloužil větší pozornost průběžně po celý rok - zde vše převálcovala zima.

zdazilek
03.11.2014

Vtipné to především :) jinak velmi pohodová knížka k odpočinku jako dělaná a ještě se u ní zasmějete,

petrzel
09.04.2013

Kniha mě bavila stejně jako první díl je to opravdu dobré čtení, takové pohodové.