Paní Láryfáry

Paní Láryfáry https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95543/pani-laryfary-95543.png 5 584 87

Paní Láryfáry série

Humoristický román, kde hlavní hrdinka paní Láryfáry řeší v šestadvaceti příbězích zákeřné dětské "choroby" tak, že ji všichni milují a stále se k ní vracejí.

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Lika klub

Mrs. Piggle-Wiggle , 1947

lissa-lovebooks
19.07.2015 5 z 5

Skvělá knížka, jak jsem byla nemocná půjčila mi ji paní doktorka. Jakmile jsem ji dočetla,hned jsem ji chtěla přečíst znovu. Před měsícem jsem ji dočetla po třetí :D

Sidheag2
09.07.2015 3 z 5

Pěkná. Děti se při ní hodně nasmály. Ale dětské "choroby" jsme s její pomocí "nevyléčily".

Adliczka
08.07.2015 5 z 5

Knihu jsem cetla v detstvi a velmi me to bavilo. Kopec srandy.

KristýnaM
28.03.2015

Tuto knihu jsem četla, když mi bylo tak 6 let. Občas ale i teď, když jsem třeba nemocná, nebo si chci jen zvednout náladu, beru do rukou tuto knihu. Líbí se celé rodině. V 1. třídě nám ji dokonce četla paní učitelka. Byla to nejoblíbenější kniha celé naší třídy. Doporučuji!

Jusťa
23.01.2015 5 z 5

Od této knihy jsem se nemohla odtrhnout.

masinkas
11.01.2015 5 z 5

Jedna z nezábavnějších knížek pro děti. Moc jsem se nasmála jako dítě a sem tam si jí přečtu i teď

Knihomolkaa
09.12.2014 4 z 5

Půjčila jsem ji "jakoby" bráškovi, ale četla jsem si ji sama. Ho to bohužel neoslovilo, zato já se skvěle bavila. Prostě úžasná knížka nejen pro děti.

mineralka
10.10.2014 4 z 5

Četla jsem synovi,ale klidně bych si jí přečetla jenom pro sebe.

E_Lan
10.09.2014 4 z 5

Velmi příjemná dětská knížka, většina příběhů je dokonce i poučných a některé jsou i velmi vtipné. Ideální pro čtení malým dětem i pro malé děti.

girli
02.09.2014 5 z 5

Ještě nedávno mi ji přítel předčítal před spaním :)
Milá, pohodová knížka, která mi vždycky zvedne náladu. Výborné čtení "na marodku" .

1v8na
21.08.2014 5 z 5

Kniha plná humoru, poučná a plná příkladu - to je další kniha o paní Láryfáry. Stojí opravdu za přečtení.

Sandruše
20.06.2014 5 z 5

Děkuji za krásné vzpomínky na to, jak nám tuto knihu četla paní učitelka na základce až do ochraptění...a na naše prosby musela číst dál, dokud neztratila hlas úplně :-)

Mona.Lisa
23.04.2014 4 z 5

Úžasná knížka a už se těším až přijde čas, kdy jí necham přečíst mé bordelářské sestře :D

Bunburistka
16.02.2014 4 z 5

Musím souhlasit s předešlými komentáři, Je to úžasná knížka, kterou sem četla jako malá. Vtipná s nádhernými vymyšlenými slovy. Určitě si ji schovám pro své děti, vřele doporučuji :)

Morgause
29.01.2014 5 z 5

Tohle je určitě jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství. Ukazuje, že spíš než pár pohlavků platí na děti kreativnější výchovné metody či léčba typu "hoď ho do vody, on se plavat naučí" (ovšem samozřejmě s pomocným křídlem přisprostlé, ale naprosto úžasné papoušice Penelopy). Když mám slabou chvilku, otevřu si tu knížku klidně i teď, vrátím se do dětství a zasměju se Budíčkovu "Gloglobombomámá" nebo představě Jardova bince, který zoufale připomíná ten můj. Taky těm nočním sůvičkám a tomu, jak jsem pak celý den unavená, když jdu spát ve čtyři ráno. Škoda, že není nějaká taková Paní Láryfáry, která by kompletně vyléčila i mě :)

Veruvys
07.12.2013 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih v dětství a vlastně i teď :)

Quětinka
25.06.2013 5 z 5

Krásná kniha a ráda se k ní vracím. Tak jako k ostatním knihám této výborné spisovatelky. Těším se, až si ji přečtu se svými dětmi.

Millagros115
02.04.2013 5 z 5

Knihu jsem milovala jako dítě, teď ji čtu i svým dětem. Také podle toho kniha vypadá, už ji mám v salátovém vydání. Nevíte někdo, kde bych sehnala papouška Penelopu?

hankapimi
28.02.2013 3 z 5

Tato útlá knížečka mě moc nenadchla, ani mé tři děti. Ty vyrostly na klasických českých pohádkách- Veverce Zrzečce, Maxipsu Fíkovi a pak už skočily rovnou na Štorcha a verneovky. Jak velice miluji Vejce a já a Co život vzal a dal, tak jsem si na Paní Láryfáry moc "nepochutnala".

kattyV
19.02.2013 5 z 5

Báječná kniha, kterou jsem s velkou radostí četla mým dětem. Dcera si ji dodnes pamatuje jako nejoblíbenější knihu svého dětství.

Betty MacDonald
americká, 1908 - 1958