Městečko Virgin River

Městečko Virgin River

Melinda Monroeová potřebuje po smrti manžela nalézt sílu do života. Podle internetu se zdá být Virgin River, nalézající se na kraji národního parku, tím nejmalebnějším místem na zemi, a tak neváhá a přijme zde místo zdravotní sestry a porodní asistentky. Její představy však vezmou za své hned po příjezdu: tma, liják a bláto, do kterého se boří na každém kroku. Jejím nadřízeným má navíc být doktor, který však dává, jak jen to je možné, najevo, že rozhodně žádnou pomoc nepotřebuje. Zklamaná Mel se tedy rozhodne hned na druhý den vrátit do Los Angeles. Když však chvíli před odjezdem společně se sympatickým Jackem, bývalým vojákem a majitelem zdejšího baru, nalezne odložené novorozeně, její odjezd se poněkud zkomplikuje... První díl série z městečka Virgin River od úspěšné americké autorky Robyn Carrové....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/137105/mestecko-virgin-river-137105.jpg 4.297

Panenská rieka (Virgin River) (1.)

Virgin River (2007)

Vydáno:, Ikar (ČR)

rosalindaaa

Pohodová knížka jak se stane z městské holky holka venkovská :)

kika 13

Miloučké čtení tak akorát na propršené nedělní odpoledne.

pif69
28.12.2016

Jako oddechovka , která po vás nepožaduje jakékoliv myšlení , dobré . Čtení na pláž,na chatu atp. , prostě Červená knihovna po americku .

DominaCZ
11.04.2016

Asi i jo, čtivé, to jo, ale příliš romantyše a amerikanyše.
Nádherná kočenka prořízlá i citlivá, nádhernej mužnej týpek s měkkým srdíčkem, náročná situace jež je sblíží a všichni jsou ze všech paf, a to, kde to nenáviděla, najednou celým srdcem miluje....

milacicka
07.04.2016

Přečteno za jeden den. To snad mluvi za vše :D

biki
06.04.2016

Ale jo, jak už níže uvedeno, velmi slušné relaxační čtení. Nic víc, ale ani nic míň.

ritz
14.02.2016

Romantika, láska, šťastný konec... i takové knihy jsou občas vítané. Příjemná oddechovka na odpoledne s nemocí.

Šánka
07.02.2016

Pěkný romantický příběh, příjemní lidé v malém městečku, kteří si navzájem pomáhají a Mel a Jack, skvělá dvojka. Dobře namíchaný koktejl z části smutku, velké lásky, kapky napětí, to vše vylepšené porcí erotiky. Moc pěkné čtení, vždyť i my, velké holky, si občas rády přečteme i pohádku pro dospělé. Těším se na druhý díl.

lenyleny
02.02.2016

Když se mi kniha dostala na noční stolek, myslela jsem si , že bude trochu jiného žánru, ani autorku jsem neznala. Děj i styl se mi velmi líbil. Lidi v knize jsou normální, vylíčení jejich povah tak akorát, nikdo není dokonalý prostě život. A protože mám ráda dobré konce, tak jsem si to užila dvojnásob. Perfektní oddychové čtení po náročném dni. Někdy to prostě vyjde, že čtete právě to na co máte náladu.

Lenka.Vílka
06.01.2016

Po pár stránkách jsem chtěla knihu odložit. Na mě až moc předvídatelné, ale...četla jsem dál a nakonec mě kniha moc bavila. Mel byla sympatická a jakmile se na scéně zjevil Jack bylo jasné, jak to dopadne. No, bylo to jasné hned po přečtení anotace, ale ta cesta k cíli byla na druhou stranu moc hezky napsaná. Kniha byla možná až moc sladká, ale to je mi jedno. Pro mě sice na jedno přečtení, ale i tak jsem si to náramně užila. Na mého numero uno autora slaďáren to nemělo, ale spokojenost nastala.

alnahu
27.11.2015

Nádherný příběh Melindy sestřičky, která hledá po smrti svého manžela zapomění v kalifornském městečku.Ale nalezne zde svou osudovou lásku.Moc příjemné čtení.Doporučuji všem romantickým duším.

Jajina555
07.10.2015

Hezký román plný romantiky

sabinaK
26.09.2015

Milá, oddechová :-)

Jaruce
31.08.2015

Dokonalý román pro ženy, kdo má rád romantiku ať neváhá a tuto knihu si přečte.

LibraryGirl
30.08.2015

Jestli jste měli těžký den v práci a chcete si chvilku oddechnout, tak Městečko Virgin River je to pravé. Klidná americká romantika, která je okořeněná špetkou napětí a velkou porcí lásky. Příjemné a sympatické postavy a jeden velký morous. Doporučuji!

makke
28.07.2015

Skvělé čtení na léto.

Titi
10.05.2015

Romány pro ženy moc nečtu, tahle byla výjimkou a hodně mile mě překvapila. I když je po pár stránkách celkem jasné, jak se příběh bude dál vyvíjet, tak je to krásná odpočinková knížka, která mi vyloženě sedla.

helenkan
12.01.2015

Bezvadná pohodová knížka.

alisondidilaur
24.11.2014

Nečekala jsem,že se mi zalíbí.Prvních pár stránek jsem přemýšlela,zda nemám knihu odložit.Nakonec jsem ráda,že jsem ji dočetla a těším se na další díl.

sabca
10.11.2014

Pěkné a příjemné čtení. Těším se na druhý díl, který mám připravený ke čtení. Doporučuji.

luckach
26.07.2014

Úžasný odpočinek, pokud máte rádi Gilmorky a doktorku ze seriálu Hart of Dixie, tak jste našli tu správnou knihu.

Illaa
22.07.2014

Velice čtivá kniha. Zajímavé mi přišly podrobné popisy míst, nádherné přírody. Jen mi na tom příběhu přišlo všechno až moc ideální a vycházející podle plánu. Jako kniha k rozjímání ale dobré. Dávám tři hvězdy.

Roanna
05.12.2013

Podle anotace jsem čekala něco jiného. Přebal knihy působil dojmem, že půjde o napínavé, dobrodružné čtení. A ejhle, ona je to sladkobolná červená knihovna, které by slušel spíš harlekýnový paperback s obálkou zamilované dvojice. Příliš sladké, příliš dokonalé, příliš americké.

anibeni
16.10.2013

Kniha, jejíž trošku těžkopádnější začátek a styl psaní mě málem odradil, se mi nakonec tak moc líbila, že jsem ji téměř přečetla v jednom kuse.. Malé městečko na kraji divočiny a jeho obyvatelé si vás prostě získají a romantika vyloudí alespoň úsměv na rtech během jinak fádního všedního dne ..

Neri
15.10.2013

Pokud hledáte příběh plný lásky, příběh se šťastným koncem, příběh, u kterého nemusíte přemýšlet a můžete se nechat unášet dějem, který plyne klidně a bez velkých dějových zvratů, je Městečko Virgin River to pravé čtení. Autorka napsala krásnou, romantickou pohádku, která mě, odpůrce podobných sladkobolných příběhů přesvědčila o tom, že i velmi jednoduché čtení může být v určitém okamžiku ideální literaturou. K četbě doporučuji zachumlat se s hrnkem dobrého čaje do peřin a pak už jen číst a číst.

muchomurka
23.09.2013

O téhle knížce můžu říct, že jsem ji četla v pravý čas, přesně takový přáběh jsem potřebovala, pro přečtení na jeden dech. Vím, že v knize není žádný hluboký děj, ale to, že tam nebyly dramatické obraty a zápletky mi naprosto vyhovovalo. A nijak to neubíralo na spádu knihy. Bála jsem se, že narazím na nudná místa, která budu louskat, ale nestalo se tak. Postavy mi byly sympatické, příběh zasazený do nádherné krajiny, celkově si mi knížka moc líbila a už se těším na další pokračování.

modranka
01.07.2013

Nádherný príbeh. Celkom sa teším na ďalšie pokračovanie. Bude zaujímavé sledovať Melindu (mestské dievča), ako sa dokázala začleniť do mestečka hlboko v horách. Celkom sa mi pozdávali aj chlapci (bývalí mariňáci), ktorý sa u Jacka stretávajú na pravidelných lovoch. Tí priniesli do príbehu trochu humoru, tak ako to medzi chlapmi býva. A aj Jackova rodina bola celkom fajn.

zoja
19.06.2013

Tak to byl opravdu krásný příběh. Jediné co mi trochu vadilo, byla Jackova dokonalost. Neměl snad ani jedinou chybičku, ale asi to autorce odpustím :-). Kniha se četla moc pěkně, nejvíc se mi asi líbilo hašteření mezi Mel a starým doktorem :-). Také věčně zamračený a rádoby drsný Pastor byl velmi sympatický, no o něm je vlastně druhý díl. Myslím si, že se v něm dovíme, že je tak hodný, že by ani mouše neublížil, i když se tak rozhodně netváří. Určitě doporučuji všem romanticky založeným duším a věřím, že určitě uroníte párkrát slzu :-)

kolacky
22.03.2013

Pěkně se to četlo. Romantika, práce, která těší, trochu napětí, všechno, co ke knížce patří.