Panenka Bára

Panenka Bára https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274944/bmid_panenka-bara-hAe-274944.jpg 4 9 4

Každá holčička má svou milovanou panenku. Není ale panenka jako panenka. Kouzelnou panenku Báru najdete jenom v téhle půvabně ilustrované knížce. Malá krasotinka schovává v kapsičce svých šatů úžasná kouzla. Krátké příběhy o Báře a její holčičce Terezce jsou psané velkými písmeny a zvou ke čtení především začínající čtenáře. Text je vhodný také pro genetickou metodu čtení.... celý text

Ramba
20.08.2020 3 z 5

Bylo to dobré, líbilo se mi to.

monushka
28.11.2017 5 z 5

Krasne prvni cteni formou geneticke metody. Cetla ma starsi dcerka za me asistence :)

Samira
26.02.2017 5 z 5

Velmi povedené první čtení, které ocení i děti mladší. Bude se líbit především holčičkám, které díky způsobu vyprávění příjemně vtahne do děje. Celek dotvářejí opravdu krásné ilustrace.
Doporučujeme!

Pajalada
07.10.2016 5 z 5

Naší 3 leté dcerce se knížka moc líbí. Dokonce s ní i ze začátku usínala. Krásný příběh panenky Báry a holčičky Terezky, které spolu s princeznou Liduškou a princem Janíkem postaví hrad z knih, pijí kakao, zachraňují princeznu před drakem-vysavačem a vystrojí pískovou a nakonec i opravdickou svatební hostinu. Jednoduchý příběh, který zaujme snad všechny holčičky. Ráda doporučuji.