Pandova úžasná výprava

Pandova úžasná výprava https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454681/pandova-uzasna-vypravamsPBZJ-K8K-.webp 4 5 3

V bambusovém lese žije panda s maminkou. Jednoho dne zaslechnou z dálky řev motorových pil. Maminka ví, co to znamená. Musí se vydat hledat nový domov. „Počkej tady na mě.“ Jednou ho ale přestane bavit na maminku čekat.

yaoiyuri
31.07.2021 2 z 5

(SPOILER) No, knížka napsaná vlastně jen aby podpořila prodeje pandích plyšáků made in IKEA (osobně tyhle černobíle medvědy považuji za evoluční omyl, kterému je věnovaná nemístná pozornost ochránců přírody, aktivistů, čínské vlády aspol.).

Příběhově dost přímočaré a myšlenkově nepříliš hluboké povídání o putování, důležitosti přátelství a toho „nebýt stále sám“. Nesedělo mi to, že Pandu maminka na začátku doslova opustila… a už se nevrátila. A Pandovi to vlastně moc nevadilo, protože si našel kamarády. :D Konec byl takový… eww, ok, jak jinak něco takového zakončit než utopickým happy endem, ale vlastně to moc nedávalo smysl. Knížka s vláčkem byla rozhodně lepší.

eliska2106
26.12.2020 5 z 5

Milá pohádka o tom že snad nikoho nebaví být dlouho sám a lepší je si najít kamarády ❤️

horcice
26.10.2020

Zajímavá knížka o čtyřech mláďatech, která vás provede jejich plavbou.

pandy

Autoři knihy

Ulf Stark
švédská, 1944 - 2017

Kniha Pandova úžasná výprava je v