Pán vřesoviště

Pán vřesoviště https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/6046/mid_pan-vresoviste-gue-6046.jpg 3 37 9

Stephen Whalby se cítí nejšťastnější, když se může potulovat po drsné krajině vřesoviště. Na jedné z romantických procházek však nachází uškrcenou mladou ženu. Nad vřesovištěm visí hrozba smrti a tíha strachu. V okolí propuká panika. Ženy mají důvod k obavám - vrah si mezi nimi vybírá svou příští oběť...

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

Master of the moor , 1983

Pepina19
11.05.2023 4 z 5

Kniha v níž atmosféra je čím dál více napjatá a postupně graduje. Konec mě překvapil. Za mě slušná detektivka.

Luigi1
06.04.2023 4 z 5

Je to kniha která se čte jedním dechem

desert.fox
25.05.2021 4 z 5

Je to víc román než detektivní. Má atmosféru.

kleozpatra
23.06.2020 5 z 5

Kdo čeká striktní detektivku, bude jistojistě zklamán, protože policie a její postupy jsou tu na vedlejší koleji. Opět a zas trefou do černého je obsah hlavy neškodného Ťunti toho času z Úchylákova. Někdo má rád vdolky, jiný holky a někdo si rád dá lajnu hlíny pod vřesem, kolem něhož se točí spousta možných kandidátů na želízka a finále docela překvapí. Kam na ty magory Ruth chodí? Už teď se těším na další.

Esmeralda168
07.11.2018 3 z 5

Nekonečné nudné popisy krajiny jsem přeskakovala, jinak napínavá kniha. Nečekala jsem, že hrdina, který se na začátku zdá být kladný, se zhruba v polovině knihy promění v záporného.

konicekbily
25.04.2017 2 z 5

Trochu se odklonila od své klasické řady s Wexfordem a o dovolené jsem knížku v pohodě přečetl. Když nemám co dělat, Ruth mne potěší.

pepa4081
25.12.2016 1 z 5

Bohužel velké zklamání. Kniha mi víc než detektivka přišla jako nějaký psychologicko milostný příběh.Dlouho jsem váhal, jestli si od R.R. ještě něco půjčím. Nyní čtu jeden z příběhů inspektora Wexforda a zatím výborné.

sidonie kermack
06.02.2012 5 z 5

Další z knížek, které jsem přečetla jedním dechem.

bedkniha
08.12.2011 4 z 5

Dobrá knížka na dovolenou.....