Pán prstenů: Společenstvo Prstenu - Podrobný obrazový průvodce k filmu

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu - Podrobný obrazový průvodce k filmu https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62687/pan-prstenu-spolecenstvo-prstenu-po-OZX-62687.jpg 4 25 3

Kompletní filmový průvodce vztahující se k prvnímu dílu trilogie Pán prstenů, filmu Společenstvo prstenu. Kniha, která je bohatě doprovázena barevnými fotografiemi z filmu, stručně popisuje jednotlivé národy, bytosti a místa Středozemě, jenž se v prvním díle filmu objevují.

Fantasy Obrazové publikace
Vydáno: , Mladá fronta

The Fellowship of the Ring Visual Companion (The Lord of the Rings)

Lessana
29.04.2016 5 z 5

Kniha s množstvom kvalitných fotografií, ktoré fanúšikov filmu určite potešia. Textu je pomenej (pochopiteľne, keďže ide o obrazového sprievodcu) a predstavuje akýsi zhrnutý dej Spoločenstva prsteňa s dôrazom na predstavenie jednotlivých národov Stredozeme a ich zástupcov, hrdinov príbehu. Kúpila som si ju pred rokmi. Teraz by som tak už asi neučinila. No zbaviť sa jej nehodlám :). Je to príjemná nostalgia...

koMaty
25.11.2014 4 z 5

Bohužel mě nějak minulo nadšení největší éry Pána prstenů, zato tato kniha mi pomohla se s tím vypořádat, více se ve všem zorientovat a navíc mě navnadila, abych si trilogii s Hobitem časem přečetla.. :-)

H.A.R.R.Y.
19.04.2014 5 z 5

Název napovídá. Tomu, kdo nečetl knihu, pomůže s orientací kolem postav, míst atd. Pro čtenáře zbytečné. Tedy pokud vám nebylo jedenáct, když jste knihu dostali do rukou, a z každého obrázku jste se mohli pominout. Velká sentimentální hodnota:-)

Pán prstenů o natáčení filmu fantasy filmy

Jude Fisher
britská, 1960
2014  81%Sultánova žena
2010  74%Desátý dar
2003  79%Pán prstenů: Dvě věže - Podrobný obrazový průvodce k filmu
2011  81%Tajemství berberského amuletu
2002  86%Pán prstenů: Společenstvo Prstenu - Podrobný obrazový průvodce k filmu

Kniha Pán prstenů: Společenstvo Prstenu - Podrobný obrazový průvodce k filmu je v