Pán prstenů - souborné vydání

Souborné vydání nejznámější fantasy trilogie Pán prstenů ( Společenstvo prstenů, Dvě věže a Návrat krále)

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324843/pan-prstenu-edice-neoluxor-XE5-324843.jpg 4.949

Pán prstenů

Literatura světová, Fantasy
Vydáno, Argo

The Lord of the Rings, 1954

Kniha Pán prstenů - souborné vydání

danny_21
27.07.2019

Klasika, kterou by si měl každý fanoušek fantasy jednou přečíst, ale za mě určitě existují lepší knihy a náměty - chybí mi tu větší míra "dospělosti" postav, více osudovějších zápletek, krve a kouzel, nicméně rozumím tomu, že pro některé je to srdcovka a možná bych i já hodnotil výš, nebýt Jacksonových filmů - 70 %

Bediczek
18.04.2019

Prostě stará dobrá klasika. Bez Pána prstenů bychom tu neměli moderní fantasy.

azertaaz
08.05.2017

Jedna z nej knížek, co znám. Konečně vyšla s tou správnou obálkou i když je trošku těžší :)
Překlad je celkem dobrý, jen ty básně mi moc neseděli. Problém bude spíš ve mě, znám z paměti skoro všechny, ale jiný překlad, tak mi nesedí výběr slov.
Ale jinak je to jedno z nejlepších děl literatury a každý by si ho měl alespoň jednou přečíst.

KikinkaV
22.03.2017

Celá trilogie byla mírně rozvleklá. Popis každého kamene kolem cesty mi připadalo trošku nadbytečné. Písně a básně jsem začala přeskakovat téměř okamžitě, protože to byla vlastně jen změť slov, která se ani nerýmovala... I přes to ale nutno říct, že mě kniha bavila, místy humorná a místy děj vyloženě letěl a nebylo možné se odtrhnout. Bohužel musím prvně v životě říct, že filmy se mi líbily více... Ale to že se jedná o souborné vydání s deskami od samotného Tolkiena mi připadá fakt cool :)