Pán prokletí

Pán prokletí https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7312/pan-prokleti-7312.jpg 4 35 5

Pán přeludů série

< 2. díl

Vikář z Cloughtonu, který patří k nejvýraznějším objevům historické fantasy posledních let, se opět překonává! Nový román G. P. Taylora vrací na scénu postavy Thomase, Kate, Rafy i padlého kněze Demurrala, známé z bestselleru Pán přeludů, a činí tak s obrovským vypravěčským zápalem. V kulisách 18. století, kdy anglický venkov ovládly pověry a Londýn zase labyrint temných uliček, přibližuje autor nešvary rozmáhající se tovární velkovýroby i strasti při cestování dostavníkem. Příběh protkaný šílenými obuvníky, loupežníky, duchy z obrazu, vlkodlaky a hordou dalších nemrtvých příšer připomíná, jak křehké je lidské srce, pokud se včas nespolehne na víru, naději a lásku.... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Knižní klub

The Curse of Salamander Street , 2006

Hakate
28.08.2022 5 z 5

Skvělá fantasy série, příběh je napínavý, dobře se čte.

Jessybelle
04.02.2019 4 z 5

Půjčeni náhodně ve spěchu, až doma zjištěni, že jde o fantazy, což není můj šálek čaje. Ale nebylo to špatné. Četlo se to dobře, děj byl napínavý a zajímavý.

pajuu
13.01.2014 3 z 5

Knihu jsem si koupila až po přečtení Pána přeludů a už neměla takové to kouzlo jako první díl. Nicméně i tak byl příběh napínavý a zajímavý, kniha se mi líbila.

faoleha
27.08.2012 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek, co znám - pro mě s přídechem táborových ohňů a dlouhých teplých večerů pod dekou. :-) Jedině doporučuji!

kmenicka
19.11.2011 5 z 5

Knížka se mi líbila. Pro toho, kdo sérii začíná právě touto knihou je trochu problém se zezačátku orientovat, ale jakmile příběh pochopíte, zamilujete si ho.

Graham Peter Taylor
britská, 1958