Paměti poslance parlamentu - Sexyromán

Koupit

Paměti poslance parlamentu s podtitulem Sexyromán jsou podivným politickým spiskem a zároveň čtvrtým románem autora Hastrmana, Sedmikostelí a Poslední tečky za Rukopisy, příběhem napsaným v rytmu sexuálního aktu jako nejsžíravější, nejbizarnější a nejanarchističtější odsudek demokratické totality, jak ji známe z posledních let.

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/6120/pameti-poslance-parlamentu-sexyroman-6120.jpg 3.156
Literatura česká
Vydáno, Argo

Kniha Paměti poslance parlamentu - Sexyromán

HoneyBunny
04.09.2017

odloženo (těžce za půlkou)
90% politiky, 10% erotiky.
Kdybych nebyla v současném srdečním rozpoložení,možná bych se na to dovedla i soustředit.

jarmik
27.09.2013

Parlamentní prostředí knihy mi připadalo zpočátku strašně únavné, protože jsou tam pod přezdívkami skuteční politici. A mě to nebavilo hádat, kdo je kdo, ale současně se mi nedařilo na to zapomenout a přestat to luštit. Naštěstí už práce p. Urbana znám dostatečně, abych ty řeči o politice nebral moc vážně. Protože opravdu nejde o literární publicistiku o zkaženosti politiky.

Zkušenému čtenáři to rychle dojde, že hlavní je erotika a oheň.

Celý článek zde: http://jarmik.pise.cz/641-sexyroman.html

LG73
07.06.2013

Útlá knížka, která humorní a snad až bizardním způsobem odsuzuje morálku a činy politiků v naší zemi. Hlavní hrdina sám nováčkem v poslanecké sněmovně vypráví příběh plný sexuálního podtextu a celkovou atmosféru dokresluje žena, do níž se zamiloval a jejíž osobnost halí velké tajemství.

jethro.tull
02.07.2011

Kniha se i přes to, že po letech ztratila něco ze své aktuálnosti, velice dobře čte. Jen mě zklamal závěr knihy, čekal jsem nějaké důkladnější rozzuzlení a výraznější pointu.

Miloš Urban
česká, 1967