Grunge

Grunge https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340210/bmid_grunge-728-340210.jpg 4 149 29

Paměti lovce monster série

Vydejte se zpátky do osmdesátých let, do zlatých časů lovení monster, kdy v Bílém domě seděl Ronald Reagan, Ray a Susan Shacklefordovi patřili k nejlepším lovcům a sushi v Seattlu se ještě dalo jíst. Když byl svobodník Oliver Chadwick Gardenier zabit při bombovém útoku v Bejrútu, někdo, možná svatý Petr, mu dal na výběr – pojď do nebe, kde je to pěkné, ale trochu nudné, nebo se vrať na Zemi. Šéf pro tebe má úkol, jen musíš najít znamení. Chad si jako správný mariňák vybral další misi. Bohužel, tím znamením má být číslo 57, které je i na každé druhé láhvi s kečupem. Bohudík, součásti mise byla i práce ve společnosti, která se jmenuje Lovci monster. Tam Chada naučili, jak se správně oblékat na jogging (nenápadná zbroj a větší počet zbraní), jak navazovat kontakty v jakuze a proč není dobrý nápad vtipkovat před trolly o kozlech, a pak ho poslali chránit lidi před vším, co se je (nejen) v noci snaží sežrat. A pak už šlo všechno jenom z kopce.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Grunge , 2016

slawa.cap
17.12.2017 5 z 5

Dynamičtější, než původní série. Jde vidět, že Rango není takový fanoušek do zbraní jako Correia, ale rozhodně to není na škodu. Ironhand je sebevědomější, než Owen a s příběhu to jde cítit. Má i velké zásluhy na rozvoji společnosti a doufám, že se o něm objeví aspoň zmínka v hlavní sérii.
A zase je tu 57, už bych rád věděl, co to znamená :)

flashi
12.11.2017 5 z 5

Velmi povedené pokračování (chcete-li doplnění) série. Taková sonda do hlubin lovcovi duše. Vypráví o životě a osudu jednoho z lovců a tím vykresluje celý svět monster a lovců z jiného pohledu. Velmi povedené a vůbec neuškodilo, že je psaná ve spolupráci s jiným autorem.

KAREL6725
11.11.2017 4 z 5

Pro mě horší než původní LM. V žádném případě není Ringo lepší než Correia. Plnou hubu kecu jak to napíše on. Dobré , ale v každém případě horší než původní série LM. Můj názor spíš jim uškodil než prospěl. Daleko mín zábavné. Dočteno, ale spíš z povinnosti .

Navi70
04.11.2017 4 z 5

Kniha nezklamala.

MonicaMonique
19.07.2017 4 z 5

Nebylo to až tak dobré jako Lovci monster s.r.o. , ale rozhodně stojí za to, si přečíst i tuhle sérii. Jsem zvědavá na další díl

rimar
18.07.2017 5 z 5

Rozhodne serii prospel zase jiny pristup a je znat ze autor je zkuseny spisovatel. Hlasky jako v lovcich nejsou ale humor tu taky je a bavil jsem se dobre. Dej pekne odsypal a byl takovej ucelenej a dobre jsem se v nem orientoval. Rozhodne se tesim na dalsi pokracovani. Proti serii drsna magie pro mne urcite lepsi a zajimavejsi.

shey
12.07.2017 4 z 5

Kdybych měla knihu hodnotit jako přídavek Lovců tak je to určitě slabší, Zed a hlášky mých oblíbenců tam prostě chybí. Ale na druhou stranu, je to čtivé a dobře to odsýpá. Asi mi i vyhovovalo, že to je víc kratších
příběhů. Další díl si určitě ujít nenechám.

furunkl
06.06.2017 5 z 5

Naprosto parádní akční mazec od mistrů urban fantasy a sci-fi. Osvěžující čtivo v dnešním světě plném politické korektnosti a levicového skuhrání.

Karelvovsik
22.05.2017 4 z 5

Nějak jsem se nemohl začíst. Původní série Lovců Monster se mi líbila o trochu víc. Hodnotím za tři a půl hvězdy.

Autoři knihy

Larry Correia