Padrino Krejčíř - Afričan

Padrino Krejčíř - Afričan https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223328/bmid_padrino-krejcir-african-223328.jpg 4 193 23

Padrino Krejčíř série

„Padrino Krejčíř – Afričan“ je kniha o uprchlíkovi Radovanu Krejčířovi. Přináší dosud neznámá fakta ze zákulisí života Krejčíře, který utekl z České republiky, aby se vyhnul vězení za miliardové podvody a přípravu vraždy. Děj se odehrává v Jihoafrické republice, kde Krejčíř žije od roku 2007. Od té doby došlo v JAR v Krejčířově okolí ke dvanácti vraždám. Jde o první ze série nových knih o českém podsvětí, na kterých pracuje Jaroslav Kmenta, autor úspěšného bestselleru Kmotr Mrázek. Kniha je napsána reportážně podle skutečné události. A stala se rovnou podkladem pro zpracování scénáře k připravovanému filmu GangsterKA.... celý text

kazatell
17.01.2015 5 z 5

Kmenta opět nezklamal. Čteno jedním dechem

vorenus
26.10.2014 5 z 5

Nemohl jsem si pomoct, ale prostě jsem se od této knihy nemohl odtrhnout!Předchozí komentář nechápu!Paní, má pocit, že ji pan Kmenta houpe?Ale, že kolem Krejčíře padají lidé jako hrušky, tak na tom asi něco bude!!!A to, že si možná jeho pravá ruka možná něco přikreslila.A co má být???Z mého pohledu nevšední pohled přímo do lůna mafie.Už se nemohu dočkat dalšího dílu!!Děkuji pane Kmento!!!

RH faktor
21.10.2014 odpad!

Přečteno - podtrženo - sečteno...Jak asi může vypadat kniha, jejíž hlavní část je postavena na výpovědi přidržtašky Radovana Krejčíře, bývalého veksláka a vyhazovače, který sám o sobě v knize tvrdí /Kmento, Kmento...muselo to být???/, že si vydobil v JAR respekt tím, že zbil chlapy jako náklaďáky a tancoval jim po hlavách? Že jeho přítelkyně, která se pohybovala v nejbližším kruhu Krečíře je dívka čistá jako lilie, děvče z dobré rodiny, mimořádně dobře situované, děvče z luxusní čtvrti, které teda sice nemá kde bydlet /a to i přestože Miloš několikrát zdůrazní, že "její rodina byla bohatá, takže nebyla závislá na práci a na pomoci od cizích.../ a tak dalo zavděk jakémusi podnájmu u naprosto cizího chlápka s hroznou pověstí /Radovana Krejčíře/ slovutná modelka, módní návrhářka žádaná po světě, která jen a kvůli tomu, aby její kamarádka /Krejčířova milenka/ citově nestrádala, se vzdala lukrativních nabídek práce v Kapském městě...a nakonec utekla do ČR s hochštaplerem, který jí nakukal, že po ní jdou všechny temné síly z JAR a jen u něj bude tato holka v bezpečí??? Já nevím, je to tak přitažené za vlasy, až se mi to ekluje...A jestli to stojí za přečtení? Nevím, mám z toho jakýsi nijaký pocit, že jsem tak trochu skočila na špek...Poslední kmentovina, co jsem četla, protože takhle mě houpat můžete, ale táááákhle už fakt ne ;-)

Kniha Padrino Krejčíř - Afričan je v