Životy, které jsme ztratili

Životy, které jsme ztratili https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166646/bmid_zivoty-ktere-jsme-ztratili-ktF-166646.jpg 4 145 32

Padlý svět série

< 2. díl

Druhá část dystopické trilogie Padlý svět a pokračování knihy Tak padne náš svět Tajemný virus téměř zničil malou ostrovní komunitu, v které Kaelyn dosud žila. Po měsících přísné karantény připlouvá k ostrovu první loď z pevniny. Ale přestože Kaelyn má velkou radost, že opět vidí svého přítele Lea, zprávy, které přináší, nejsou vůbec dobré. Virus zdecimoval i pevninu a lidé tam potřebují pomoc stejně zoufale jako ostrované.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Lives We Lost , 2011

frukeška
16.12.2015 5 z 5

Tak tahle série je moje srdcovka, opravdu mě mrzí, že nevydali poslední díl trilogie. Zřejmě si ho budu muset přečíst v angličtině..

Lucii95
08.11.2015 5 z 5

Skvělá knížka, přečetla jsem ji doslova jedním dechem, stejně jako první díl. Opravdu stojí za přečtení, vřele doporučuji.

RecycledCarrey
23.10.2015 5 z 5

Opět 5 hvězdiček, kniha perfektní, napínavá a těším se na třetí díl, který si ale vzhledem k okolnostem budu pravděpodobně muset přečíst v angličtině. Připojuji nenávist k takovým nakladatelstvím jako je Egmont, která nevydávají knižní série do konce. Gava jsem si neskutečně zamilovala, jen se teď nějak prokousat anglickou knihou, abych zjistila, jak to s ním a Tobiasem dopadne.

Aléda
04.09.2015 5 z 5

Ještě lepší než první díl!! Prostě dokonalá knížka: napětí, dobrodružství, putování a boj o přežití...to je moje:3 Ale nejhorší na tom je, že by se to opravdu mohlo stát i nám a o to je to mnohem víc děsivější:OO
Kde sakra vězí 3. díl?? Nutně ho potřebuju. Jinak doporučuji úplně všem.

Terinka14
20.07.2015 5 z 5

Kniha byla opravdu dobrá, místy ještě lepší než ta předchozí! opravdu doporučuji. Vtáhlo mě to do sebe a já neustále přemýšlela, jak bych se zachovala v téhle situaci a jak v tamté. Postavy byli vyspělejší a děj živější, než předtím.

Sušenka1556
15.07.2015 5 z 5

Druhý díl byl tedy o špetku horší ,ale pořád dokonalá série. Velice se těším na další díl a to hlavně ,jak to dopadne s Gavem a Tobiasem.
Velice napínavé a dobrodružné!!!

Lenny33
15.06.2015 4 z 5

Tento díl je úplně jiný než 1., ale stejně dobrý. Zatímco Tak padne náš svět je psán formou deníku a tudíž se zaměřuje především na pocity hlavní hrdinky, v tomto díle začíná pořádná akce a boj o přežití. Hodnotím 4,5*.

warca
21.02.2015 5 z 5

Druhý díl jsem četla dávno, ale byl super. nevím, proč nevydají poslední :(

lucie9337
27.07.2014 3 z 5

Nevím proč, ale druhý díl byl pro mě celkem velkým zklamáním. Nejspíš proto, že je velmi těžké vymyslet pokračování, které by se už v jiných dílech neobjevilo. Určité pasáže mi lezly krkem a hlavní protagonistka mi sama o sobě začala vadit. Snad bude poslední díl zakončen tak, abych nelitovala času stráveného nad touto sérií :-)

Kate.S
06.04.2014 1 z 5

Abych řekla pravdu, tak už si ani nepamatuji, o čem kniha pořádně je. A to není tak dlouho, co jsem ji četla. Vím jen, že když jsem se čtením začínala, připadalo mi to, jako by knihu napsal úplně někdo jiný. První díl byl moc hezký. Opravdu se mi líbil, ale bohužel to nemůžu tvrdit i u jeho pokračování. Bylo to nudné, nezáživné. Doslova jsem se ke čtení musela přemlouvat. A i když se tak usilovně snažím vymyslet, jak to vlastně skončilo, tak opravdu nevím. Jsem velmi zklamaná.

kleria
16.11.2013 5 z 5

Wow to bylo úžasné, oproti jedničce to bylo úplně něco jiného, ale strašně se mi to líbilo :D. A ten konec, byl snad otevřenější než u prvního dílu, teď jenom doufat že u nás vyjde třetí díl co nejdřív, jinak se asi zblázním :). DOPORUČUJU!! :)

Malous
08.10.2013 4 z 5

I druhý díl stál za přečtení. Teď už se jen tešit na 3. a to závěrečný. ;)

Megan Crewe
kanadská, 1980
2012  80%Tak padne náš svět
2013  81%Životy, které jsme ztratili

Kniha Životy, které jsme ztratili je v