Nesmrtelnost

Potom, co se nedobrovolný spasitel lidstva Jim Heron vzdal jedné výhry v souboji dobra a zla a následující kolo prohrál, se démonka Devina dostává do vedení. Aby zamezil zkáze celého světa, musí Jim zbývající dvě duše zachránit… i za cenu sebeobětování s nejistým výsledkem. Nálada v táboře padlých andělů je na bodu mrazu. Sissy Bartenovou, kterou Jim vysvobodil z pekla, sžírá vztek a žárlivost. Adrian, který v zájmu dílčího vítězství přišel o jedno oko a fyzickou kondici, stále truchlí pro Eddieho. Archanděl Colin, pološílený ze ztráty svého přítele, chystá pomstu. Naopak Devina cítí, že má konečné vítězství na dosah. Na rozdíl od Jima zná totožnost posledních dvou duší, a opojená vidinou nadcházejícího úspěchu podléhá chování, jež je typické spíše pro smrtelníky. Do zdánlivě bezvýchodné situace však v pravou chvíli zasáhne někdo, od koho nikdo pomoc neočekává…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/221798/padli-andele-j-r-ward-nesmrtelnost-IYA-221798.jpg 4.367

Padlí andělé (J. R. Ward) (6.)

Immortal (2014)

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

LadyHip

Tak konec se povedl...

Adriana21
01.12.2017

Naprosto úžasná poslední kniha této série.
Jen je mi líto, že série nemá víc dílů, Jima, Ada a Edieho jsem si opravdu oblíbila, jsou to úžasné postavy.

makynka911
25.07.2017

Přes počáteční boj s první polovinou prvního dílu jsem se dostala nakonec. Knížky od J. R. Ward jsou vždy úžasné, napínavé a prostě bomba. Moc se mi líbil námět, který není až tak častý a hlavně skvěle propracované postavy (Sissy občas lezla na nervy, ale co už :)).

Mergirus
03.07.2017

Nooo, na sérii Bratrstvo Černé dýky to nemá, ale i tak se tu našly celkem přijatelné scény. Přesto jsem ráda, že autorka těch dílů nenapsala 7, ale jen 6.

zuzana1995
15.05.2017

Naprosto super série, úžasný konec :-)

angelbooks
11.09.2016

Snad nejlepší díl z celé série.Konečně se i Jim dočkal svého happy end(u) :D.
Na konci mi i skoro ukápla slzička :))).
Doporučuju, ale upozorňuju, nejlepší by bylo přečíst si předchozí díly, jinak to nemá moc smysl (vím o čem mluvím :D).

Beruška80
02.07.2016

Super.!

Turquoise
27.02.2016

Poslední díl jsem začala číst koncem prosince a za nic na světě jsem se nemohla dokopat ji dočíst. První čtvrtina mě pekelně nudila a rozjelo se to až kolem poloviny.
Co se týče zakončení série, nebyla jsem vůbec zklamaná, každý dostal to, co si zasloužil. Díky Eddiemu a Adovi jsem jako na jehličkách, jestli náhodou J. nenapíše i něco o Lassiterovi. Ten by si taky zasloužil knihu, za to, jak je úžasný v sérii o Bratrstvu.
Celkově bych sérii ohodnotila 3/5 - začátek fajn, konec pokulhával. První tři díly byly super, čtvrtý se ještě dal, ale pětka a šestka.... jsem docela ráda, že je to za mnou. I přesto ale J. R. Ward zůstává jednou z mých TOP spisovatelek.

Dandulka
26.10.2015

Měla jsem zato, že dílů bude celkem sedm, ale jak je vidět, šest jich úplně stačí. Musím se přiznat, že mi na konci tekly slzy a to už se mi fakt dlouho nestalo! Nádherná celá série a ten konec byl úchvatný!!!!!!

zabicka.1110
24.09.2015

a to je posledni dil? vzdyt je 7 smrtelnych hrichu

Samira
22.08.2015

Překvapivě závěrečný a jednoznačně nejlepší díl série. Nechci prozrazovat, ale díky výběru duší, jsme mohli nahlédnout Devine takříkajíc pod pokličku. Děj byl napínavý a vše zapadlo kam mělo. Závěr byl trošku sladší, ale líbil se mi. Teď už jen doufat, že se od autorky jednou dočkáme Lassitera. Celkově povedená mírně hororová série se skvělou ďáblicí.

Janičta
17.06.2015

Hezký konec série :-)
Postav tu je celkem hodně a možná je to trochu moc rozkouskované, ale takhle už Ward prostě píše... Opravdové akce kdy létají pěsti tu moc není, ale hodně se řeší emoční peripetie. Devina se slušně hroutí a nepředvede téměř nic (možná tak jednou nebo dvakrát) a to by je mohla všechny pěkně nakopat. Sissy mi tak trochu lezla na nervy, ale to asi k "čisté" dívce, která prošla peklem patří.

PS: (pozor spoiler): Tak Andělé se s Bratrstvem neprotnou tak jak jsem doufala, ale přeci jen se o něj patrně otřou :-) Adovi a Eddiemu tuhle prácičku moc nezávidím, ale fakt se na ní těším... A jsem fakt překvapená jaké postavení vlastně Lassiter měl.

mazzone
25.05.2015

Výborný koniec celej série. Nie som nejako pobožne založená, ale boli tu krásne myšlienky na zamyslenie ohľadom neba a pekla.

Sú tu pasáže, v ktorých mi bolo dokonca AJ Deviny ľúto :D a to už je čo povedať...
Všetko ohľadne Jimma a Sissy doriešené, navyše na konci knihy nadškrtnutá možnosť úplne novej série o Lassiterovi, ktorého som v bratrstve čiernej dýky zbožnovala :D

padlí andělé

Jessica Bird