Padesát uzlíků na provázku života

Padesát uzlíků na provázku života https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89630/padesat-uzliku-na-provazku-zivota-89630.jpg 3 24 4

Miroslav Donutil, Alena Šloufová, Milan Cais: Miroslav Donutil o sobě (... padesát uzlíků na provázku života). Padesát uzlíků M. Donutila, to je padesát vzpomínek na různé situace a zážitky, které ho v životě potkaly. Kniha obsahuje 151 černobílých a 76 barevných fotografií, korespondenci a kompletní výčet divadelních, filmových a televizních rolí Miroslava Donutila.... celý text

Filomena1961
11.04.2023 4 z 5

Rekapitulace padesáti let našeho výborného baviče Miroslava Donutila. A tak Miroslav ve své knize rozvazuje postupně těch svých padesát uzlíků v podobě vzpomínek, zážitků a příběhů, které ho potkaly. Kniha je doplněna barevnými i černobílými fotografiemi. Moc se mi líbilo, jak Mirek popisoval narozeninový rituál v Národním divadle oslavy padesátin, kdy je převáděn přes jeviště, kde ho čekají nástrahy, ze skupiny mladých herců do skupiny herců 50+. Tento věk je sice v životě určitým mezníkem, ale záleží na každém z nás, kdo se ho dožijeme, jak k němu přistoupíme. Kniha je čtivá i zábavná.

MatBla
03.03.2023 5 z 5

Miroslav Donutil je skvělý bavič. V knížce rozplétá i složitější uzlíky, které prostě k životu patří. Moc se mi líbily i fotografie.

kilometr
31.07.2013 3 z 5

Vzpomínání populárního herce na rodinu,přátele a situace známé i zcela nové.
Ale nijak zvlášť jsem se tentokrát nebavil.A to mám pana Donutila velmi rád.60%.

WEIL
30.10.2011 3 z 5

Knihu jsem četl asi tak dva roky tomu.

Každý uzlík, kterých je jak titul knihy napovídá - 50 - tak je vzpomínka Miroslava Donutila na něco ve svém životě, co mu přišlo zajímavé, zvláštní či co se mu z nějakého důvodu vrylo do paměti.

herci

Kniha Padesát uzlíků na provázku života je v