Padesát odstínů tymiánu

Padesát odstínů tymiánu https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374635/bmid_padesat-odstinu-tymianu-WYL-374635.jpg 4 59 28

Příručka zahradnické magie pro středně příčetné. Sympatický fantaskní příběh plný koček, z nichž některé jsou dokonce korunované!

Arenga
09.12.2018 5 z 5

Byla jsem nadšená, už hodně dlouho jsem se nad knížkou tak nepobavila. Milý příběh vhodný i pro mládež, moje dcera (11) ho zhltla dřív než já ;-)

Mermaida
02.12.2018 4 z 5

Vtipné a skvělé počtení, bavilo a hodně pobavilo. neustále jsem měla při čtení úsměv na rtech. Bláznivé fantasy z kraje plného Mateřídoušky :-)

mikika
28.08.2018 4 z 5

ideální pro fanoušky humoristických fantasy Johna Moorea!

Svářeč
02.07.2018 3 z 5

Sympatická kniha. Taková jednoduchá, s přímočarým příběhem a jednorozměrnými postavymi, svět je taky jenom hodně letmo načrtnutý, přitom bych se o něm rád dozvěděl více (jak funguje svět mimo království? Proč království dobrovolně zůstává ve středověku? Ví zbytek světa o čarodějích? Nevíme…). Ale je to napsané čtivě, rychle to uteče a hodně to zachraňuje humor. Ne že bych se při čtení nahlas smál, ale párkrát mě autorka pobavila. Celkově slušná oddechovka.

ElfkaEleanor
08.06.2018 3 z 5

Nekonvencni hrdinka, ktera ma vskutku sverazny pristup a prorizlou pusu, pobavi. Autorka vystihla typickou teenagerku a jeji osud zasadila nekam na pomezi recke mytologie, Bradavic a naseho sveta. Skoda, ze podtitul evokuje pribeh ze sveta bylinkarstvi a magie. Magie sice nechybi, ale sila bylin a jejich kouzelne vyuziti budete hledat marne. Pro dospivajici idealni fantasy pohadka, pro dospele, kteri maji uz neco nacteno, to muze byt unavne opakovani toho, co cetli uz jinde.
Hvezda navic za krasne graficke zpracovani.

EmmaKrizova
13.04.2018 4 z 5

V rámci žánru dobrý příběh ze zahrádkářské kolonie. Pohádky a tohle je jediný druh fantasy co snesu. Škoda že se autorka víc nevěnocala těm bylinkám, mohly být třeba kouzelný. Takhle to občas působilo malinko fádně. Universita, cesta do podsvětí...
Krásná obálka, která mě nalákala ke koupi a krásné perokresby. A hlavně ty kočky!

Tyto
01.04.2018 4 z 5

Milá pohádková oddechovka pro děvčata od 13 do X let.

Eslem
29.03.2018 5 z 5

Milá, humorná a svěží konverzační YA fantasy určená především čtenářkám, kterým se zajídá trend nafoukaných, nesympatických a současně nepochopitelně obletovaných hrdinek. Název paradoxně cílovou skupinu může spíš odradit, ale po přečtení docela zapadne na místo a to i v knihovně, kam jsem žádných 50 odstínů čehokoli nikdy strčit nehodlala. Chválím i hojnost koček a parádní obálku.

česká fantasy fantasy dívčí romány

2018  84%Padesát odstínů tymiánu
2015  67%O malém tučňáčkovi a jiné pohádky
2013  70%Ve stínu temných křídel
2016  40%O bázlivém strašidýlku

Kniha Padesát odstínů tymiánu je v