Padesát odstínů kuřete

Padesát odstínů kuřete https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308900/bmid_padesat-odstinu-kurete-xwn-308900.jpg 4 8 5

Rozpálená kuchařka, která láme žebříčky prodejnosti. „Cítím, jak se mě dotýkají něčí ruce a jemně mě zvedají z kachlíkové podlahy. Dlouhé a silné prsty mě pevně svírají a zkušeně mi zasouvají vypadlé drůbky zpět na místo. Panebože. Cítím, jak mě hluboko uvnitř něco svírá…“ Tak začíná dobrodružství mladé kuřecí slečny Koko, vydané na milost a nemilost dominantnímu, bohatému, svůdnému a nesmírně hladovému kuchaři, Lišáku Bladesovi. Jejich společná cesta od syrové nevinnosti po zlatavě křupavou extázi přinese do vaší kuchyně nejen skvělé chutě, ale i spoustu humoru. - EXTRA PANENSKÁ PRSÍČKA - NAŽHAVENÁ KUŘECÍ STEHÝNKA - KUŘE ROZPÁLENÉ DOBĚLA - KŘÍDLA SVÁZANÁ SLANINOU - A MNOHEM VÍC!... celý text

Humor , Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Fragment (ČR)

Fifty Shades of Chicken: A Parody in a Cookbook , 2012

stepanka000
03.01.2019 1 z 5

Pročteno za 2 hodiny. Rádoby vtipné promluvy mezi recepty nebudu radši ani komentovat, inspirace je zřejmá z názvu knihy. Podle některých receptů by se uvařit i dalo. Za to dávám o stupeň lepší hodnocení než odpad. PS: původně jsem knihu chtěla do loňské výzvy, ale měla málo komentářů, tak se hodila spíš letos.

ZlýJabko
01.08.2018

Still better love story than Twilight.
Or 50 shades.

vodovodnice
13.03.2018 5 z 5

Je to hrozně vtipná knížka, a ještě s recepty.
Už jen ten úvod. Kdy je kuře fascinované svým kuchařem :-)
Celé je to jako 50 odstínů šedi, už u čtení úvodu se válíte smíchy.

medlovice
03.10.2017 4 z 5

Byla jsem zvědavá ,naivní i troufalá .Zvědavá , protože mě zaujal obsah a nápad , naivní , protože jsem si myslela, že podle této knihy něco uvařím. Možná je dobrá jako vtipný dárek vlastně pro kohokoliv , čte se dobře i když po půlce už nudí , má krásné fotografie a grafickou úpravu ale běžné ingredience tu nejsou. A pokud má člověk jako já plný mražák masa a dochází mu nápady , tak tady prostě ne.

Barush64
09.02.2017 5 z 5

Velmi šťavnaté počteníčko :D.

kuchařky Padesát odstínů

Autorovy knížky

F. L. Fowler
americká
2016  78%Padesát odstínů kuřete

Kniha Padesát odstínů kuřete je v