Padesát odstínů temnoty

Padesát odstínů temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330585/bmid_padesat-odstinu-temnoty-S0v-330585.jpg 3 4962 658

Poté co Anastasia Steeleová na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout. Když jí tedy Christian předloží novou smlouvu, nemůže odolat a vrací se k muži, kterého miluje. Postupně odhaluje všechna tajemství a zjišťuje, že jeho padesát odstínů šedi je temnějších, než si kdy dovedla představit. A zatímco Christian bojuje se svými démony, Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades Darker , 2011

hellena1523
03.01.2020 odpad!

Ne, že bych snad čekala, že bude pokračování prvního dílu lepší, ale nenapadlo mě, že může být ještě horší.
Zdlouhavé, postavám snad s každou stránkou klesá IQ, příběh čím dál zoufalejší.

Gabriela_ko
24.12.2019 5 z 5

Další pokračování Padesáti odstínů a jen mohu říci že tenhle díl byl docela zdlouhavý, ale dobrý

Aribana
23.12.2019 4 z 5

Nezklamala

Nicolka77
10.12.2019 4 z 5

Pro mě osobně lepsi nez první díl, ale samozřejmě pár much mi na knize vadilo..treba furt ta její vnitrni bohyně.
Ale určitě lepší než první díl í zfilmování se mi líbilo mnohem víc nez ta jednička.

Ivanka83
08.12.2019 5 z 5

To byl fofr. Ta kniha se četla úplně sama.
Moc mě to bavilo. No jak toto skonci?
Už hltám třetí díl.

9773
12.11.2019

Krátký výňatek z knihy; Prosím, neodcházej, neodcházím, zlobíš se? Není zač.
Teď vážně; nemohu říct, že by to pro mě bylo nečitelné ale chtěla bych mít Aninu schopnost dosahovat orgasmu lusknutím prstu. To je opravdu fascinující, až jsem začala veškeré erotické části přeskakovat. Jsou jako přes kopírák. A sex samotný působí, jako by trval 20 vteřin. Osobně bych uvítala i život pana Taylora, jestli to bude stejný fešák jako ve filmu, tak si užiju i já. Dávám přednost mužnějším typům, tak bych bohužel asi pana Greye zklamala. :-))

Renatapek
02.11.2019 3 z 5

Příběh pokračuje. Ana opustila Christiena a snaží se z toho vzpamatovat a jít dál. Najde si zaměstnání a funguje den za dnem. Christian zjistí, že vůbec není nad věcí a že Ana je žena, která mu mění život k lepšímu. Zkříží jí cestu a dají se zase dohromady. Erotické fantasie pokračují dál. Viděla jsem i film, ale s knihou se nedal srovnat! Kdybych nečetla knihu, tak ani nevím o co jsem ve filmu ochuzena. Kniha je mnohonásobně lepší.

Lucka1355
31.10.2019 5 z 5

Musím přiznat, že tento druhý díl, Padesát odstínů temnoty, byl o mnohem lepší než první díl. Ihned jsem se začetla do děje. Je to hlavně díky tomu, že v tomto díle bylo více zápletek, napětí a akci. A i hlavní postavy mi tady byli více sympatičtější, než v první díle. Navíc jsem měla hroznou radost, že ty dva spolu konečně začali už normálně chodit. Rozhodně mohu jen doporučit přečíst celou trilogii.

Kamila1991
23.10.2019 2 z 5

Nebyla to zase taková tragédie, ale čekala jsem od knížky víc.

RendysStrange
19.09.2019 1 z 5

Přečetla jsem si všechny díly spíše ze zvědavosti. Zajímalo mě, co na tom všichni mají. Čekala jsem pořádnou erotiku. Bylo to nudné.

Taralcielle
02.09.2019 3 z 5

Všechny knihy ze série jsem přečetla. Byly rozhodně zajímavější než filmy, pro mě tam bylo mnohé vysvětleno, co se ve filmu přejde jenom další erotickou scénou...
Za mě to nebylo špatné, četlo se to docela dobře a musím říct, že s touto tématikou znám daleko horší knihy.

michaella03
11.08.2019 4 z 5

Kniha opět výborná, četla se mi ještě lépe než první díl. Hned se pouštím do trojky.
A znovu zmiňuji filmové zpracování - i tentokrát se povedlo.

dencazrnu
19.06.2019 5 z 5

Jedním slovem super. Autorka prostě umí zaujmout :)

Borískova
02.06.2019 5 z 5

Doufala jsem,že to bude psané stejně dobře jako první díl a nezklamala.Naproste nadšení

Pája699
24.05.2019 4 z 5

Druhý díl je o něco lepší než první. Taktéž doporučiji knihu přečíst

Safrika
23.05.2019 3 z 5

Fajne,jen ten sex je uz vazne nudny a zdlouhavy... uvidime co prinese dalsi dil.

Gabri-88
08.05.2019 2 z 5

A tak jsem si rikala, ze treba pribeh bude stejne silny jako v prvni knize a ze styl bude lepsi.. no a neni. Dvojka se sice cetla skoro sama, a byly tam zajimave momenty jako vysvetleni Dorianovy minulosti... ale ten styl to proste nejak zabil. Znovu uz bych to necetla, ale v tu chvili to byla fajn oddechovka

Mauricie
27.04.2019 1 z 5

Čisté porno a ještě k tomu dost mizerně napsané. Sex, sex a jen sex. Děje jen tolik, aby se hrdinové mohli přemístit na další místo, kde by se oddávali sexu. Navíc všechny ty sexuální scény byly psány jak přes kopírák, takže jsem se brzy začala nudit. Dočetla jsem to jen v naději, že už se konečně musí NĚCO stát, ale ono nic. Za mě ztráta času, který jsem mohla věnovat něčemu zajímavějšímu - třebas právě sexu.
Po této zkušenosti nemám v úmyslu číst cokoliv dalšího od této autorky!

DeKo1996
24.03.2019 5 z 5

Mnohem lepší než první díl. Tady už těch erotických scén tolik nebylo a četlo se to také dobře. Jsem zvědavá, co se bude dít v posledním díle.

Vendas
19.03.2019 5 z 5