Padesát odstínů temnoty

Poté co Anastasia Steeleová na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout. Když jí tedy Christian předloží novou smlouvu, nemůže odolat a vrací se k muži, kterého miluje. Postupně odhaluje všechna tajemství a zjišťuje, že jeho padesát odstínů šedi je temnějších, než si kdy dovedla představit. A zatímco Christian bojuje se svými démony, Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330585/big_padesat-odstinu-temnoty-S0v-330585.jpg 3.44567

Padesát odstínů / Fifty Shades 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades Darker, 2011

Kniha Padesát odstínů temnoty

Petra-1
27. listopaduodpad!

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli vůbec napsat komentář, a tím přiznat, že jsem po té hrůze prvního dílu četla i druhý.
Ale fajn, v zájmu zachování normálně uvažující další generace.. Byla jsem zvědavá, jestli někdo může vyblít ještě něco horšího. Světe div se... Může.

Julia284

Kniha mi přišla o trochu lepší než první díl, protože tam bylo více té klasické romantiky.
Autor píše velmi čtivě, a proto vám těch 600 stran uteče jako voda.
Určitě si přečtu i další díl.

veverkaVv

Kniha mě nenadchla. Nejsem na tento druh literatury. Dokonce považuji čas strávený čtením za ztracený.

Rapeh

Knihu jsem četla dvakrát. ( celou serii) . Nádherný příběh - kniha má vše. Erotiku, napětí, romantiku a samozřejmě dobrý konec

Anastazie0810

Super oddechové čtení. A myslím že dostanete přesně to co se dá očekávat od dobrého erotického románu. Není to sice červená knihovna přímo. Ale pořád si myslím, že je to čtivé a odpočinkové čtení.

Mája873

Místo prvního dílu jsem přečetla Greye, který je napsaný z pohledu Christiana a teď četla pro změnu z pohledu Anny...a jak jsem psala v recenzi na Greye, druhý díl jsem prostě musela mít ...moc se mi líbila atmosféra, knížce nechybělo vůbec nic. Bylo v ní všechno nejen smyslnost, ale i napětí...těším se na třetí díl.
PS: Už ho mám připravený v knihovně :-)

Jita160

Vážně tolik negativních recenzí???
Mě tato série opravdu nadchla,já mohu jen doporučit.

Peyka

Četla jsem v originále, nedočetla. Angličtina, kterou autorka píše, je velmi jednoduchá, až to pro mě byla nuda. Bohužel tato série mě nechala naprosto chladnou, i erotický žánr může mít úrověň, toto ji ale postrádá. Je to celé apatické, nereálné, směšné a bez vzájemné chemie.