Padesát odstínů temnoty

Ana již není nezkušenou mladou dívenkou, jak jsme ji poznali v prvním díle Padesát odstínů šedi. Poté, co se rozhodne Christiana opustit, začíná svoji kariéru jako asistentka v místním nakladatelství. Vzpomínky na něj ji však pronásledují na každém kroku, a nedokáže proto odolat jeho opětovnému volání. To však ještě netuší, že kromě Christianových vnitřních démonů se bude muset vypořádat také se závistí a hněvem ženy, která se v jeho životě objevila dříve než ona. Dochází však ještě k jedné podstatné změně. Zatímco první díl se nesl zcela ve znamení Christianových sadistických sklonů, nyní dochází v jejich milostném životě k výraznému zjemnění. Oba dva jsou připraveni udělat spoustu kompromisů, díky kterým by mohl jejich vztah znovu fungovat. Christian objevuje dosud nepoznanou stránku své osobnosti. Nemůže se sice zcela zbavit potěšení, které mu přináší fyzické ubližování ženám, na druhé straně se však nedokáže smířit s představou, že by měla Ana trpět. Ana začíná pro změnu zjišťovat, že některé věci, které od ní Christian vyžaduje, jí nejsou zase tak úplně proti mysli… Objevuje, že v ní dřímá „vnitřní bohyně“, která se projevuje často velmi nepředvídatelným způsobem. Více se dozvíme také o Christianově otřesném dětství, které je klíčem k pochopení jeho nezvyklých tužeb. Všechna tato odhalení jsou okořeněna neskrývanými popisy sexuálních scén – tentokrát jsou však prostoupené větší něhou, než tomu bylo v předchozím díle. Do divokého živočišného sexuálního vztahu nyní začíná vstupovat také romantika…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/143726/fifty-shades-padesat-odstinu-temnot-xR0-143726.jpg 3.44032

Padesát odstínů / Fifty Shades (2.)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, XYZ (ČR)

Fifty Shades Darker (2011)

Počet stran:656
Jazyk vydání:český
Překlad:Zdenka Lišková
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7388-754-4

Kniha Padesát odstínů temnoty

Pája699
včera

Druhý díl je o něco lepší než první. Taktéž doporučiji knihu přečíst

Safrika
předevčírem

Fajne,jen ten sex je uz vazne nudny a zdlouhavy... uvidime co prinese dalsi dil.

Gabri-88

A tak jsem si rikala, ze treba pribeh bude stejne silny jako v prvni knize a ze styl bude lepsi.. no a neni. Dvojka se sice cetla skoro sama, a byly tam zajimave momenty jako vysvetleni Dorianovy minulosti... ale ten styl to proste nejak zabil. Znovu uz bych to necetla, ale v tu chvili to byla fajn oddechovka

Mauricie

Čisté porno a ještě k tomu dost mizerně napsané. Sex, sex a jen sex. Děje jen tolik, aby se hrdinové mohli přemístit na další místo, kde by se oddávali sexu. Navíc všechny ty sexuální scény byly psány jak přes kopírák, takže jsem se brzy začala nudit. Dočetla jsem to jen v naději, že už se konečně musí NĚCO stát, ale ono nic. Za mě ztráta času, který jsem mohla věnovat něčemu zajímavějšímu - třebas právě sexu.
Po této zkušenosti nemám v úmyslu číst cokoliv dalšího od této autorky!

DeKo1996

Mnohem lepší než první díl. Tady už těch erotických scén tolik nebylo a četlo se to také dobře. Jsem zvědavá, co se bude dít v posledním díle.

Vendas

Doporučuji....

LenkaGonn

Pro mě je to odpočinková literatura a líbí se mi. Je to pohádka a nereálně vyhlížející vztah dvou lidí, ale přesto jsem se dobře bavila.

misowi84

Tak jsem překousl veškeré předsudky a vydal se na cestu plnou hříchu a šedi.
Na trilogii jsem si chtěl vytvořit vlastní úsudek. Tak mi nezbývalo nic jiného, než se
vydat do onoho zapovězeného lesa...
Občas se zavřenými oči a s pocitem, jestli mě při čtení někdo náhodou nesleduje :-D
Kdyby to bylo celé kratší, asi bych se nezlobil.
Christian Grey je postava, na kterou asi nikdy nezapomenu :-D
Není to můj žánr a oblast, kterou bych vyhledával, ale pro vytvoření vlastního
názoru, je dobré si knihy nejprve přečíst a pak až soudit..
Za mě tedy trilogii vnímám jako takovou velkou sex-pohádku.