Padesát odstínů svobody

Padesát odstínů svobody https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153240/mid_fifty-shades-padesat-odstinu-svobod-OA5-153240.jpg 3 4090 536

Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades Freed , 2012

Terez9119
05.11.2018 2 z 5

Nejhorší díl. Přeslazené, bez děje, ona zase nedělá, co se jí řekne, a to jen proto, že je blbá. Nedbá na svou bezpečnost, zapomíná brát prášky a injekce... Člověk se diví, že takovej chytrej chlap jako Grey s ní chce být a ještě si myslí, že je dokonalá.

Katulinka69
20.10.2018 4 z 5

Tenhle díl mě bavil ze všech nejmíň.

Macicekh
28.09.2018 odpad!

No comment...

ferda16
20.09.2018 2 z 5

Když jsem zvládla 2 předešlé, tak jsem musela dočíst celou sérii. Tento díl byl nejlepší. Tady jsem četla poctivě celé. Napínavá nit příběhu by tam opravdu byla, ale nemusela by být špatná, kdyby nebyla obalena všemi těmi detaily k ničemu, které se stále dokola opakují a ani čeština není tak bohatá, aby ty výrazy dokázala nahrazovat :). Ale ano, mám sérii za sebou a zkušenost to byla. Bohužel mě nijak extra neobohatila. Jenže se o této trilogii tolik mluvilo, tak aspoň patřím k těm, kteří vědí o co jde :-)

jfialova
22.08.2018 odpad!

Nedá se nic dělat, ale nula bodov. Trapné dialogy, odhadnutelný vývoj příběhu a když už čtenáře nudí popisy sexuálních scén (které jsou jak přes kopírák, takže i opravdu svědomitý čtenář přeskakuje), tak tam frkneme neplánované těhotenství. Lidi, fakt se vám takové ubohé knihy líbí? Zkuste šestákové harlequiny, opravdu to je lepší kvalita a ty příběhy jsou aspoň krátké.

Ivka14
12.08.2018 3 z 5

Celou sérii jsem si zamilovala. Knihy jsou lepší než film. A zase mě teto díl dohnal k slzám. Doporučuji.

xena_petra
09.07.2018 5 z 5

Velmi čtivý příběh. Chvilema docela napínavý.

Gabux
17.06.2018 5 z 5

Skvělé zakončení. Rozhodně se mi líbilo nahlédnout do hlavy i Christianovi. :)
To, že kniha popisuje něco, co mnoho lidí považuje za tabu neznamená, že je to brak. Sex a celkově erotika do života patří a lidé by se měli přestat bát o tom mluvit. Kniha je napsaná dobře a čtivě. Erotických knih existuje spoustu, ale jen tato vyvolala takové pozdvižení. Právě díky tomu stylu psaní. Za mě je to fajn oddechová knížka.

KateTheBlogger
27.04.2018 3 z 5

Po přečtení musím zhodnotit, že mě ze všeho nejvíc zaujal Greyův pohled úplně na konci knížky. Příběh padesáti odstínů se mi zdál až moc americký a romantický... ona a on, zamilují se do sebe i přes počáteční komplikace a společně překonají všechny překážky :-)

LP113
11.04.2018

Ale jo, jsem spíš na severské detektivky, ale když to četli všichni.....Jako čtivé to určitě je, takže jsem musela přeci přečíst celou sérii ;-) Ale tohle byl nejhorší díl. To už byla taková romantika, že z toho mám sladko v puse.

Turmee
10.04.2018 3 z 5

Pocity z předchozích dílů přetrvávají. Hodně zápletek v jednom díle. A sex se stal jen nudnou vycpávkou děje. Stejný scénář, stejné věty. Jsem ráda, že jsem se dostala na konec a možná jsem zvědavá i na Greyův pohled.

Nela.Rob
05.04.2018 2 z 5

Tak jsem byla kamarádkama donucena přečíst si tu "nejlepší trilogii" všech dob. Ale bohužel jsem došla k závěru, že to je naprostý literární odpad. Ano, přečetla jsem všechny 3 díly, ale už se k nim nikdy nechci vracet.
Naprosto nesmyslný příběh, trapné dialogy, a ve finále, jeden a ten žvást pořád dokola. Tato kniha mi absolutně nic nedala. Jen jsem díky ní ztratila čas, který jsem mohla věnovat jiné knize.

juni
15.03.2018 1 z 5

Kniha se mi vůbec nelíbila. První dva díly jsem viděla jenom jako filmy a tenhe taky, ale přišlo mi to jako strašná nuda. Nemělo to děj a bylo to předvídatelný.

daza.dt
13.03.2018 3 z 5

Z celé série byla asi tato nejlepší - alespoň se něco dělo a mělo to nějaký spád. Všechny 3 díly bída.

andrea1970
11.03.2018 2 z 5

Stále to samé dokola... Třetí díl už byl opravdu nudný, neustále se opakující scény... Trvalo mi dlouho, než jsem ho dočetla.

Szekynka
06.03.2018 3 z 5

Nejedná se zrovna o knihu plnou zvratů, kde by na čtenáře čekalo nějaké překvapení, vše dopadne tak nějak předvídatelně. Nicméně je to oddychové čtení s trochou toho sexu, snění a pohádkového života.

Alex.Barunka
05.03.2018 2 z 5

Kdyby se to seškrtalo na polovinu, nic by se nestalo.

tabaluga
05.03.2018 3 z 5

Knihu jsem přečetla ale pro mne to byl brak

lenysek69
28.02.2018 4 z 5

Třetí díl byl srovnala s prvním dílem, co se týče zajímavosti. Stejně tak, jako u prvního dílu, čekáte, jak to bude probíhat, tak u třetího dílu čekáte, jak to asi dopadne. Za mě byl tedy třetí díl super.

Jeckyyy
19.02.2018 4 z 5

Celkově mě nezaujal první ani druhý díl....kniha ani film. Ale díl třetí už se mi líbil, byl víc akční tudíž i na film se dalo koukat :)

sex sexuální úchylky láska erotika bohatství USA (Spojené státy americké) BDSM Padesát odstínů

E. L. James (p)
anglická, 1963
2012  60%Padesát odstínů šedi
2013  68%Padesát odstínů temnoty
2013  67%Padesát odstínů svobody
2016  69%Grey
2019  70%Mister

Kniha Padesát odstínů svobody je v

Přečtených8 015x
Knihotéce1 326x