Padesát odstínů šedi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Erotický román o temných touhách v každém z nás... Když se dvaadvacetiletá studentka literatury Anastasia vydává na pohovor s mladým podnikatelem Christianem Greyem, netuší, že potká muže, který jí změní život i hodnoty. Christian je pohledný, chytrý a ... tajemný. Naivní a nevinná Anastasia si začíná uvědomovat, že přes jeho skrývaná tajemství jím začíná být úplně posedlá. Ale ani Christian není vůči její kráse, šarmu a charakteru imunní a připouští, že on po ní také touží - ovšem za vlastních, specifických podmínek... - anotace z přebalu knihy...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/134069/padesat-odstinu-sedi-XqB-134069.jpg 36456
Série:

Padesát odstínů / Fifty Shades (1.)

Orig. název:

Fifty Shades of Grey (2011)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, XYZ (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1504)

Kniha Padesát odstínů šedi

Přidat komentář
Darinka.Makova
14. dubnaodpad!

Bohužel takhle ne. Námět mě nalákal, ale obsah je extrémně slabý. Další díly určitě číst nebudu.

Ceropegia
30. března

Vzdala sem to po 50 stránkách. Ten neustálý sex člověka omrzí.

Miluska2810
27. březnaodpad!

Dostala som knihu ako velmi vyborne citanie. To bola cista katastrofa. Od zaciatku do konca zle zle a este raz zle.

DeKo1996
24. března

Když jsem se do knihy pustila na dovolené, na doporučení kamarádky, tak jsem ji po pár desítkách stránek chtěla odložit, ale řekla jsem si, že této knize dám šanci a nakonec jsem ji přečetla. Některé pasáže by se daly zkrátit, ale já jsem s knihou spokojená. Uvidím, jak to bude probíhat v dalších dílech.

Vendas
19. března

Kniha se mi libila...

LenkaGonn
18. března

Miluju tuto knihu. Nic víc neřeknu. Rozhodně stojí za přečtení.

Yogi
11. března

Taková menší černobílá (nebo spíš šedobílá) nuda. Je vážně hodně znát, že toho autorka ještě moc nenapsala, a že to bylo dřív - co jsem tak pochopila - publikovaný jako nějaká internetová sranda. Tudíž netuším, jestli má být zrovna tohle kniha, která nutí čtrnáctiletý holky ke čtení, přestože nikdy předtím neotevřely ani časopis, a starší ženský si nad tím řešej nějaký svý dlouholetý neukojený touhy. Ten příběh ukazuje případ dost toxický "lásky", násilnickýho vztahu - o žádný BDSM tam fakt nejde, nebo alespoň tak to na mě působilo.
Nicméně, jako odpočinková četba to posloužilo, proti tomu nemůžu říct nic. Nepotřebujete to ani moc vnímat a stejně naprosto přesně víte, co se tam asi tak děje - na utahaný cesty ze školy nebo z práce ideální. Mám k tomu ale jednu poměrně stěžejní výhradu - na román koncipovanej jako erotickej je tam toho sexu docela málo. Brala bych to spíš jako klasickou romanťárnu, která občas trochu přitvrdí. Knihu jsem četla po Palahniukově Zalknutí - a ve srovnání s tím se o žádnym přelomovym románu fakt nemůžeme bavit.
Hodnotit hvězdičkama nechci, ale myslím si, že si to přinejmenším označení "odpad!" nezaslouží, protože člověk prostě občas nemá chuť na nic intelektuálně obohacujícího a přesně v takovym případě šáhne po věcech jako je tohle - proto se to píše a je to tak dobře.
(Ale stejně slovo BEJBY už nechci v životě vidět ani slyšet, děkuji pěkně.)

elisabeth03
02. března

Hned od prvního odstavce je poznat, že je to autorčina prvotina. Dá se říct, že až primitivní psaní. Kniha jela a tloušťka mi nevadila. Nejvíce se mi líbil psychický posun a smýšlení Anastazie!