Padající detektiv

Vysoké napětí zaručeno: nový případ Lea Junkera. Zavražděný sociolog, vyděšený šestiletý svědek a ohrožení násilnickými gangy: nový případ Lea Junkera mu návrat k policii nijak neusnadňuje. Všem musí dokazovat, o čem se dennodenně snaží přesvědčit sám sebe – že je fyzicky i psychicky zase fit a plně práceschopný. Když Leo s kolegou Birckem konečně objevují horkou stopu, je jim případ odebrán a předán švédské tajné službě. Ale to tím víc probouzí Leovu ctižádost a posiluje jeho pocit, že některé důležité detaily tohoto případu by měly být ututlány… Dechberoucí, sugestivní a výbušný thriller od jednoho z nejlepších švédských autorů thrillerů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290022/padajici-detektiv-n8Z-290022.jpg 2.911

Leo Junker (2.)

Den fallande detektiven (2014)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Panteon

PetiJelinkova

Za mě průměrné čtení a na můj vkus moc politiky.

pepa4081

Druhá kniha od pana Carlssona a pro mne ještě horší, než Neviditelný muž ze Salemu. Těm knížkám pro mne něco chybí, navíc nemám rád politiku a tajné služby. A detektiv Junker, vždycky když mi začne být trochu sympatický, provede něco, čím to zkazí.
Po přečtení asi poloviny knihy jsem nevydržel a přeskočil až nakonec. Po dlouhé době kniha, kterou jsem nedočetl.
Velmi neuspokojivé.

SilvieSisinka

Prumerna kniha.Styl psani neni spatny,ale neco tomu trosku chybi.Hodnotila bych ji jako lepsi trojku :-) Bavila me ze vsech knih autora zatim nejvice.

konicekbily
27.01.2017

Pokus o politický thriller ze současného Švédska popisující střety mezi extrémní levicí a fašizující pravicí s účastí tamní tajné služby. Průměr.