Pachatel neznámý

Pachatel neznámý https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314314/bmid_pachatel-neznamy-iZq-314314.jpg 4 19 4

Případy k rozlousknutí série

< 2. díl

Máte postřeh, smysl pro detail a dedukci jako Sherlock? Myslíte si, že autorům detektivek vidíte pod prsty a vraha odhalíte už v druhé kapitole? Přesvědčte se o tom! – Po první knížce minipříběhů s otevřeným koncem Detektiv v nás přichází druhá, v níž se řešení 60 kriminálních případů ujímá opět inspektor „Paddington“ Parnacki a v roli dvou amatérských detektivů slečna Mary Millerová a novinář Joshua Cole. Krátké příběhy, které můžete brát jako malou posilovnu pro mozek, jsou doprovázeny vtipnými ilustracemi, užitečnými radami a indiciemi a na konci knihy naleznete řešení – která zajisté nebudete potřebovat!... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Universum (ČR)

Whodunit Mysteries , 2016

kuky921
kuky921
08.02.2020 3 z 5

Moc mě to nenadchlo. Krátké případy k rozlousknutí, ale bohužel. Další knížku v tomto duchu zkoušet nebudu.

Tesset
Tesset
18.09.2017 4 z 5

Jako první díl kniha splnila svůj účel. Pobavila jsem se a vyluštila pár hádanek.

syslomil
syslomil
27.07.2017 5 z 5

Každý večer před spaním jsem si vyřešila pár případů :-) Pachatele jsem vždy určila správně, ale přiznávám, že ne vždy na základě těch správných indicií :-)

evasamankova
evasamankova
05.02.2017 4 z 5

Krátké případy ve stylu klasické anglické detektivky k rozproudění mozku.
Bavilo mě to... takže svůj účel to splnilo :)